Blog

30.05.2018

Na ustnym przed członkami komisji

W artykule znajdziesz:

Na ustnym przed członkami komisji

Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej mostowej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Każdy, kto zdawał egzamin na uprawnienia budowlane, doskonale wie, że jest on naprawdę trudny. Duże problemy stwarza zwłaszcza kwestia przygotowania się, bo tak naprawdę zagadnień jest mnóstwo, nie wspominając już o konieczności pamiętania aktów prawnych, a przynajmniej posiadania wiedzy o tych, które istnieją i gdzie znaleźć niezbędne przepisy. Poza tym uprawnienia to automatycznie większa odpowiedzialność w pracy. Właśnie tak myślałem, zanim w końcu postanowiłem przystąpić do egzaminu (opinie o programie).

Na ustnym przed członkami komisji

A co mnie do tego skłoniło? Przede wszystkim niskie zarobki – nie ma co ukrywać, że bez uprawnień nie można liczyć na dobre pieniądze ani wysokie stanowisko. Gdy już doszedłem do tego wniosku, zacząłem szukać informacji o egzaminach i tak trafiłem na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/, gdzie znalazłem dział z wpisami osób, które mają już uprawnienia budowlane.

Właśnie dlatego zdecydowałem się na ten wpis - chcę nim podziękować Państwu za stworzenie tego działu, bo dzięki wspomnieniom innych łatwiej było mi podjąć decyzję o przystąpieniu do egzaminu. Poza tym dowiedziałem się o programie testy uprawnienia budowlane 2018, z którego uczyłem się przez około 2 miesiące. Bardzo przydała mi się zwłaszcza wersja na komórkę, bo mogłem uczyć się także poza domem, a także program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Do ustnego też uczyłem się z programem. W dzień egzaminu lało jak z cebra i pomyślałem, że to kiepski znak. Ale myliłem się, bo na egzaminie pisemnym powtórzyło się ok. 90% pytań, więc nie miałem najmniejszych problemów z jego zdaniem. Na ustnym, gdy już usiadłem przed komisją, także nie było źle, zwłaszcza że bez trudu odpowiadałem na zadawane pytania. Co właściwie dały mi uprawnienia? Przede wszystkim większe pieniądze i awans w pracy, a na tym zależało mi najbardziej. Jeśli zastanawiacie się, czy warto zdawać na uprawnienia, to zapewniam was, że jest to dobry pomysł.

Najnowsze wpisy

29.05.2024
Projektant budowlany

Projektant budowlany to profesjonalista odpowiedzialny za tworzenie planów budowy budynków i obiektów inżynierskich. Jego praca jest istotna w całym procesie…

28.05.2024
Książka obiektu budowlanego

Książka obiektu budowlanego to dokument służący do systematycznego rejestrowania i archiwizowania wszelkich istotnych informacji dotyczących eksploatacji, konserwacji i remontów budynku.…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami