Blog

30.05.2018

Największe ułatwienie to możliwość sprawdzania aktów prawnych

W artykule znajdziesz:

Największe ułatwienie to możliwość sprawdzania aktów prawnych


Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa – zdawałem tam egzamin na uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych. Zapotrzebowanie na takie uprawnienia w moim regionie jest dość spore, dlatego uznałem, że warto o nie zawalczyć. Zacząłem od szukania informacji związanych z egzaminem, ale niewiele tego było. Na szczęście trafiłem w końcu na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/ z działem ze wspomnieniami z egzaminu, za który chcę Państwu serdecznie podziękować. Poczytałem jak on wygląda i jak najlepiej się przygotować, a do tego dowiedziałem się o programie testy uprawnienia budowlane 2018. Licencję kupiłem w promocji 3w1, żeby móc jednocześnie korzystać z wersji stacjonarnej i mobilnej oraz programu jednolite akty uprawnienia budowlane 2018.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Oprócz tego kupiłem jeszcze program egzamin ustny, bo wiedziałem, że właśnie ten etap egzaminu może być dla mnie trudny – nigdy nie lubiłem ustnych egzaminów. Ile się uczyłem? Ze względu na pracę niewiele, ale okazało się, że godzinka dziennie przez dwa miesiące to wystarczający czas na nauczenie się wszystkich wymaganych zagadnień. Zapisałem się też na dodatkowy kurs – lubię dowiadywać się nowych rzeczy i poznawać nowych ludzi, więc dla mnie było to świetne rozwiązanie. Jednak najwięcej nauczyłem się z programem, dlatego zarówno etap pisemny, jak i ustny zdałem z doskonałym wynikiem. Mądrzejszy o to doświadczenie mogę potwierdzić, że najlepiej uczyć się właśnie w taki sposób. Dla mnie największym ułatwieniem była możliwość sprawdzania aktów prawnych, których dotyczyły pytania. Dużą pomocą były też graficzne podpowiedzi do pytań i tryb „pytaj do skutku”, dzięki któremu łatwiej było zapamiętać poszczególne zagadnienia. Teraz w planach mam egzamin na uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych w ograniczonym zakresie i też będę się uczył z programem. Pozdrawiam i polecam naukę z programem, Jarek.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami