Blog

27.06.2018

Od razu dostał stanowisko kierownicze

W artykule znajdziesz:

Od razu dostał stanowisko kierownicze

Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi zdobyłem niedawno i już wiem, że przystąpienie do egzaminu było jedną z moich najlepszych życiowych decyzji. (program na komputer) Zdawałem w Łódzkiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa, a swój egzamin wspominam naprawdę dobrze. Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem, bo wiem, że niektórzy potrzebują solidnej motywacji, żeby wziąć się za naukę i zdobyć uprawnienia.(program na telefon)

Miałem dobrze płatną posadę

W moim przypadku tak właśnie było, bo od razu po studiach znalazłem pracę w zawodzie i wcale nie miałem ochoty dalej się uczyć. Miałem dobrze płatną posadę, jeździłem w delegacje i niczego więcej do szczęścia w kwestiach zawodowych nie potrzebowałem. (promocja 3 w 1)I tak minęło 6 lat od studiów, aż w mojej firmie zatrudniono znajomego, z którym studiowałem. Od razu dostał stanowisko kierownicze, bo miał uprawnienia, których ja nie miałem. W momencie, gdy powiedział mi ile zarabia uznałem, że najwyższa pora wziąć się za naukę. Znajomy polecił mi stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/ z programem testy uprawnienia budowlane 2018. (program na egzamin ustny)Kupiłem program w promocji 3w1 i wziąłem się za naukę. To była po prostu masakra – po tylu latach od studiów musiałem powtarzać praktycznie wszystko. Oczywiście w pracy korzystałem ze zdobytej wiedzy, ale pewnie sami wiecie, że między teorią a praktykę przepaść bywa spora.

Za głupotę się płaci

Dzień w dzień robiłem testy, powtarzałem pytania, w na miesiąc przed terminem egzaminu kupiłem jeszcze program egzamin ustny, bo chciałem przygotować się najlepiej jak to możliwe.(segregator) Nie był to najlepszy czas w moim życiu, ale warto było, bo pisemny zdałem z wynikiem 93%. Ustny właściwie też nie przysporzył mi problemów, chociaż jedno pytanie dotyczące bhp trochę mnie zaskoczyło. Mimo wszystko zdałem i w końcu mam uprawnienia, a razem z nimi lepszą posadę i oczywiście podwyżkę. Teraz trochę żałuję, że wcześniej nie chciało mi się zdawać egzaminu, ale cóż, za głupotę się płaci.(opinie) Pozdrawiam wszystkich przyszłych i obecnych zdających, Karol.

Najnowsze wpisy

09.05.2024
Architekt - po co mu uprawnienia budowlane?

Jeśli chcesz zostać architektem, potrzebne będą Ci specjalne uprawnienia budowlane. Uzyskanie tych uprawnień nie jest proste. Kandydat na architekta musi…

07.05.2024
Praktyki budowlane. Wszytko, co musisz o nich wiedzieć

Znaczenie praktyki zawodowej w zdobywaniu uprawnień budowlanych Praktyka zawodowa odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu uprawnień budowlanych dla architektów oraz innych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami