Blog

Wody zaskórne zdjęcie nr 10
30.05.2018

Po kilku latach pracy jako majster budowy

W artykule znajdziesz:

Po kilku latach pracy jako majster budowy

 

Egzamin na uprawnienia drogowe wykonawce bez ograniczeń zdawałem w Mazowieckiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Na ten krok zdecydowałem się po kilku latach pracy jako majster – zarabiałem mało i musiałem o wszystko pytać kierownika budowy (opinie o programie). Miałem serdecznie dosyć bycia chłopcem na posyłki i chciałem coś zmienić.

Wody zaskórne zdjęcie nr 11
Po kilku latach pracy jako majster budowy

Zmotywował mnie szef, które zaproponował awans i podwyżkę, ale dopiero po zdobyciu uprawnień. Trochę szkoda mi było kasy i czasu na przygotowania, ale perspektywy były bardzo kuszące i w końcu postanowiłem złapać byka za rogi. Złożyłem wniosek z niezbędną dokumentacją i od razu zacząłem szukać w sieci informacji o egzaminie. Niewiele tego było, ale wtedy znajomy polecił mi serwis https://uprawnienia-budowlane.pl/ z forum, na którym wypowiadały się osoby, które ten egzamin miały już za sobą. To był strzał w dziesiątkę! Dzięki tym ludziom zdecydowałem się na kupienie programu TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 na laptop i komórkę, razem z aktami prawnymi w formie segregatora – dzięki temu nie musiałem ich specjalnie drukować na ustny. W programie jest ponad 4000 pytań na egzamin pisemny i wszystkie pytania z ostatnich 5 lat na egzamin ustny z podziałem na specjalności. Na naukę poświęcałem godzinę dziennie – bardzo polecam tryb „pytaj do skutku”, dzięki któremu można szybko zapamiętać prawidłowe odpowiedzi. Uczyłem się od razu do pisemnego i do ustnego, a dzięki statystykom mogłem śledzić swoje postępy.

Nie wiem, czy można w jakiś inny sposób przyswoić sobie tak olbrzymią porcję wiedzy – bez programu poległbym już na pisemnym. Przed egzaminem trochę się bałem, ale po wejściu na salę i zobaczeniu pytań, wszystko minęło. To niewyobrażalne, ale ponad 95% pytań się powtórzyło, a reszta była tak prosta, że nie było się czego obawiać. Ustny właściwie niczym mnie nie zaskoczył, może jedynie tym, że poszło tak szybko. Z uprawnieniami poszedłem do szefa i teraz jestem kierownikiem budowy z grubą kasą i własnym majstrem. Swoim wpisem chcę podziękować za pomoc w nauce twórcom serwisu i program, a przyszłym zdającym polecić taką metodę nauki. Pozdrawiam, Krzysiek.

Najnowsze wpisy

21.06.2024
Wody zaskórne zdjęcie nr 12
Obowiązkowe ubezpieczenie inżynierów budownictwa

Obowiązkowe ubezpieczenie inżynierów, zwane także obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej (ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej), jest wymagane w wielu krajach w…

21.06.2024
Wody zaskórne zdjęcie nr 13
Utrata uprawnień budowlanych

Utrata uprawnień budowlanych w Polsce jest regulowana przez przepisy prawa, a proces ten może mieć miejsce w określonych sytuacjach. Przyczyny…

Wody zaskórne zdjęcie nr 16 Wody zaskórne zdjęcie nr 17 Wody zaskórne zdjęcie nr 18
Wody zaskórne zdjęcie nr 19
Wody zaskórne zdjęcie nr 20 Wody zaskórne zdjęcie nr 21 Wody zaskórne zdjęcie nr 22
Wody zaskórne zdjęcie nr 23

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Wody zaskórne zdjęcie nr 24

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Wody zaskórne zdjęcie nr 25

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami
Wody zaskórne zdjęcie nr 32 Wody zaskórne zdjęcie nr 33 Wody zaskórne zdjęcie nr 34
Wody zaskórne zdjęcie nr 35
Wody zaskórne zdjęcie nr 36 Wody zaskórne zdjęcie nr 37 Wody zaskórne zdjęcie nr 38
Wody zaskórne zdjęcie nr 39

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Wody zaskórne zdjęcie nr 40

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Wody zaskórne zdjęcie nr 41

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami