Blog

05.07.2018

Po pomyślnym przejściu postępowania kwalifikacyjnego

W artykule znajdziesz:

Po pomyślnym przejściu postępowania kwalifikacyjnego

Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi były mi potrzebne do pracy – aplikowałem na wyższe stanowisko i jednym z warunków było właśnie zdobycie uprawnień. (program na komputer)Papiery złożyłem w Mazowieckiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa, a egzamin zdawałem wiosną. Po pomyślnym przejściu postępowania weryfikacyjnego miałem sporo czasu, żeby się przygotować. Zacząłem od internetu i właśnie tak trafiłem na Państwa stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/. To chyba najlepszy w sieci serwis związany z uprawnieniami budowlanymi.(program na telefon)

Czytając wpisy dowiedziałem się o programie

Dla mnie największym wsparciem i pomocą były wspomnienia osób, które zdawały egzamin w poprzednich latach. Czytając wpisy dowiedziałem się o programie, który znacznie ułatwia naukę. Licencję na testy uprawnienia budowlane 2018 kupiłem w pakiecie 3w1, bo planowałem uczyć się na kompie i komórce, a poza tym zależało mi też na programie jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Testy rozwiązywałem codziennie, jak tylko miałem chwilę wolnego czasu. (promocja 3 w 1)Akty wydrukowałem i włożyłem w segregator, bo wiedziałem, że przyda się na egzaminie ustnym. Oczywiście wszystkie dokładnie przeczytałem, a niektóre zaznaczyłem sobie karteczkami, żeby łatwo je znaleźć. Gdy zrobiłem już wszystkie testy w trybie nauka przeszedłem do trybu egzamin, żeby sprawdzić swoje umiejętności.(program na egzamin ustny)

Pytania testowe

Na 2 tygodnie przed egzaminem mój wynik wynosił za każdym razem 100%, więc uznałem, że na pewno poradzę sobie na prawdziwym egzaminie. Miał odbyć się o 10tej, więc z samego rano przyszykowałem się i pojechałem do miasta. Ciężko u nas z miejscami parkingowymi, więc wolałem być trochę za szybko niż się spóźnić.(segregator) Równo o wyznaczonej godzinie rozpoczął się egzamin. Pytania testowe bardzo często powtarzały się z pytaniami w programie. Odpowiadałem szybko i pewnie. Już po pół godzinie wyszedłem z sali – w sumie mogłem szybciej, ale na wszelki wypadek jeszcze raz wszystko sprawdziłem. Mój wynik to 95%, tak samo poszło mi na ustnym. Z uprawnieniami bez problemu dostałem lepszą pracę i o niebo lepsze wynagrodzenie. Pozdrawiam i życzę powodzenia, Jacek.(opinie)

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami