Blog

30.05.2018

Po skończeniu studiów budowlanych

W artykule znajdziesz:

Po skończeniu studiów budowlanych

 

Po skończeniu studiów budowlanych od razu zatrudniłem się budowie, bo nie chciało mi się podchodzić do egzaminu na uprawnienia budowlane. Tyle nauki, kosztów i czasu – uznałem, że szkoda fatygi. Dopiero po kilku latach zrozumiałem, że to błąd, bo znajomi z uprawnieniami zarabiali o wiele więcej ode mnie.(program na komputer) Postanowiłem wziąć się za siebie i w końcu podejść do egzaminu. Chciałem zdobyć uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej drogowej do budowania i projektowania bez ograniczeń.(program na telefon)

Kierowałem się opiniami innych ludzi

Uznałem, że zdobycie takich uprawnień za jednym razem jest bardziej opłacalne niż podchodzenie do egzaminu dwa razy. Wiedziałem jednak, że wiąże się to z koniecznością przyswojenia znacznie większej ilości materiału.  (promocja 3 w 1)Po złożeniu dokumentów do miejscowej izby inżynierów budownictwa zacząłem szukać w sieci informacji o tym, jak wygląda egzamin i jak się do niego przygotować. Tak trafiłem na stronę www.uprawnienia-budowlane.pl, gdzie kupiłem program testy uprawnienie budowlane 2018 wraz z modułem ustnym i programem zawierającym akty prawne w wersji na komputer i smartfon. Przyznam, że kierowałem się opiniami innych ludzi, którzy ten właśnie program polecali.(program na egzamin ustny) I nie zawiodłem się, bo nauka szła mi naprawdę szybko. Do każdego pytania były opracowane podpowiedzi graficzne, a po kliknięciu można było sprawdzić, jakiego aktu prawnego dotyczy zagadnienie. To duże ułatwienie i oszczędność czasu, bo nie musiałem szukać informacji samodzielnie. Codziennie przeznaczałem na naukę po 3 godzinny, przy czym 3 razy w tygodniu uczyłem się też do części ustnej.

Metoda na zdanie

Mój wysiłek nie poszedł na marne, bo na egzaminie pisemnym odpowiedziałem na 99% pytań. Wynik naprawdę mnie zaskoczył, ale nie miałem czasu się nim cieszyć, bo trzeba było powtórzyć materiał do części pisemnej.(segregator)  Trafiłem na wymagającą Komisję Kwalifikacyjną, ale udało mi się odpowiedzieć na wszystkie pytania. W ten sposób zdobyłem upragnione uprawnienia i teraz mam już swoją firmę.(opinie)  Wszystkim, którzy chcą zdawać egzamin na uprawnienia polecam program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018, bo to najlepsza metoda na zdanie za pierwszym razem.

Najnowsze wpisy

09.05.2024
Architekt - po co mu uprawnienia budowlane?

Jeśli chcesz zostać architektem, potrzebne będą Ci specjalne uprawnienia budowlane. Uzyskanie tych uprawnień nie jest proste. Kandydat na architekta musi…

07.05.2024
Praktyki budowlane. Wszytko, co musisz o nich wiedzieć

Znaczenie praktyki zawodowej w zdobywaniu uprawnień budowlanych Praktyka zawodowa odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu uprawnień budowlanych dla architektów oraz innych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami