Blog

02.07.2018

Początkowo wykonywałem najprostsze prace

W artykule znajdziesz:

Początkowo wykonywałem najprostsze prace

Uprawnienia budowlane specjalność konstrukcyjno-budowlana projektowa i wykonawcza bez ograniczeń – egzamin zdawałem w Zachodniopomorskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa, a studia kończyłem w Koszalinie. Swoją przygodę z budownictwem zacząłem w ogólniaku, kiedy w czasie wakacji dorabiałem sobie na budowach.(program na komputer) Początkowo wykonywałem najprostsze prace, później nieco bardziej skomplikowane i z czasem uznałem, że to dobry pomysł na przyszłość.(program na telefon)

Miałem z tego całkiem niezłe pieniądze

Z moim doświadczeniem coraz więcej osób prosiło mnie o mniejszą czy większą pomoc przy remoncie czy budowie. Miałem z tego całkiem niezłe pieniądze, a wiedziałem, że dzięki uprawnieniom mogą być jeszcze większe.(promocja 3 w 1) Z tą myślą wybrałem studia na kierunku budowlanym i w każdy wolny weekend w miarę możliwości nadal dorabiałem sobie na budowach. Dzięki temu nie miałem najmniejszych problemów ze znalezieniem praktyki – wiedziałem, który kierownik budowy i projektant ma odpowiednie uprawnienia, żeby mógł sprawować nadzór nad moją praktyką.(program na egzamin ustny) Przykładałem się do swoich obowiązków, bo wiedziałem, że ma to duży wpływ na wynik egzaminu. A skąd to wiedziałem? A ze strony https://uprawnienia-budowlane.pl/, na której jest dział ze wspomnieniami z egzaminu. Wiele osób pisało właśnie o tym, jak istotna jest praktyka, no i oczywiście „drobna” pomoc w nauce w postaci programu testy uprawnienia budowlane 2018. Dokładnie z tym programem przygotowywałem się do egzaminu. Najczęściej korzystałem z niego na komórce, jeżdżąc z jednej budowy na drugą.

Komisja bardzo szczegółowo pytała

Możecie myśleć, że to bardzo męczący tryb życia, ale powiem Wam jedno – jak ktoś robi to, co lubi, to praca w ogóle nie męczy. Do egzaminu pisemnego przystępowałem razem z kilkoma kolegami ze studiów.(segregator) Spośród nich zdałem tylko ja, co bardzo mnie zaskoczyło. Ustny też był ciężką przeprawą, ale nie dla mnie. Faktycznie komisja bardzo szczegółowo pytała o praktyki. Pytania były dość podchwytliwe, ale na to właśnie się nastawiałem. Jeśli komuś chce się uczyć i pasjonuje się swoją pracą, to na pewno zda.(opinie) Polecam program i pozdrawiam, Paweł.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami