Blog
Powłoki malarskie
W artykule znajdziesz:
Określenie. Fungol jest preparatem składającym się z drobnych kryształków o barwie jasnoniebieskiej. Właściwości. Fungol łatwo rozpuszcza się w wodzie. Nie przenika przez tynki i powłoki malarskie. Jest łatwo wymywalny, np. przez opady deszczu. Zastosowanie. Stosuje się jako środek grzybobójczy do impregnacji drewna w postaci 10% roztworu wodnego, wewnątrz budynku, powyżej podłogi parteru, aż do strychu włącznie. Zużycie. Zużycie wynosi 1 litr roztworu na 1 m2 powierzchni drewna. Określenie. Fungonit GF2 jest preparatem składającym się z drobnych kryształków soli (program uprawnienia budowlane na komputer).
Właściwości. Fungonit GF2 łatwo rozpuszcza się w wodzie. Nie ma zapachu. Jest łatwo wymy walny i można stosować go tylko do nasycania elementów nie narażonych na dziaałnie opadów atmosferycznych. Nie przenika przez tynki i powłoki malarskie. Zastosowanie. Fungonit GF2 stosuje się do zwalczania grzyba domowego i innych szkodników biologicznych w drewnie i materiałach drewnopochodnych wewnątrz budynku. Preparat ten stosuje się również do odgrzybiania i odkażania podsypek podłogowych, zasypek i polep (program uprawnienia budowlane na ANDROID).
Do powlekania drewna używa się w postaci 10% roztworu wodnego. Zużycie. Zużycie wynosi 30-50 gramów soli na 1 m2 powierzchni lub 3 kg soli na 1 m3 podsypki. Określenie. Fungomur jest preparatem składającym się z drobnych kryształków o zabarwieniu niebieskim (uprawnienia budowlane).
Właściwości. Fungomur nie przenika przez tynki i powłoki malarskie. Jest łatwo wymywalny. Zastosowanie. Fungomur stosuje się w postaci 10°/o roztworu wodnego do niszczenia grzybów w murach oraz impregnacji drewna wewnątrz budynku. Zużycie. Zużycie wynosi 0,5-1 litra 10% roztworu na 1 m2 powierzchni lub 3 kg soli na 1 m3 podsypki. Określenie. Fungonit NW jest proszkiem o barwie żółtej. Właściwości. Fungonit NW łatwo rozpuszcza się w wodzie. Słabo przenika przez tynki i powłoki malarskie (program egzamin ustny).
Opady atmosferyczne
Zastosowanie. Fungonit NW stosuje się w postaci 10% roztworu wodnego do zabezpieczania drewna suchego, a także o zwiększonej wilgotności, przeciw grzybom domowym i innym szkodnikom biologicznym. Preparat ten można stosować do impregnacji elementów drewnianych zarówno wewnątrz budynku, jak i na otwartej przestrzeni, ponieważ po upływie 4 tygodni staje się trudno wymywalny. Zużycie wynosi 0,5 litra 10% roztworu wodnego na 1 m2 powierzchni drewna (50 g proszku na 1 m2 powierzchni lub 3 kg proszku na 1 m8 podsypki) (opinie o programie).
Określenie. Soltox jest żółtoszarym proszkiem o słabym przemijającym zapachu. Właściwości. Soltox nie przenika przez farby i tynki. Nie koroduje metali. Nieznacznie obniża palność drewna. Zastosowanie. Soltox stosuje się do zwalczania grzybów domowych i zabezpieczenia przed ich niszczącym działaniem części drewnianych i drewnopochodnych będących w stanie powietrz- nosuchym lub wilgotnym. Do powlekania drewna używa się go w postaci 10% roztworu wodnego. W postaci suchej stosuje się do impregnacji bardzo wilgotnego drewna oraz zabezpieczenia przed zgrzybieniem podsypek i polep. Zużycie. Zużycie wynosi 0,5 litra 10% roztworu wodnego na 1 m2 powierzchni drewna (50 g soli na 1 m2 powierzchni) lub 3 kg soli na 1 m3 podsypki (segregator aktów prawnych).
Określenie. Soltox 5F jest jasnobrunatnym proszkiem o słabym przemijającym zapachu. Właściwości. Soltox 5F nieznacznie barwi drewno na kolor szary. Nie przenika przez tynki i powłoki malarskie. Nieznacznie koroduje metale. Jest trudno wymywalny z drewna przez opady atmosferyczne. Nieznacznie obniża palność drewna. Zastosowanie. Soltox 5F stosuje się w postaci 10-15% roztworu wodnego do zwalczania grzyba domowego w drewnie, murze, cegle rozbiórkowej i betonie. Stosuje się również do zabezpieczania i odkażania podsypek, zasypek i polep (promocja 3 w 1).
Najnowsze wpisy
Określenie granic działki geodezyjnie to staranny proces identyfikacji oraz zaznaczenia kluczowych punktów granicznych danego terenu. To stanowi istotny element w…
Obiekt małej architektury to niewielki element architektoniczny, który pełni funkcję praktyczną, estetyczną lub symboliczną w przestrzeni publicznej lub prywatnej. Mała…
53 465
98%
32