Blog

13.08.2018

Praktyka na wysokim poziomie

W artykule znajdziesz:

Praktyka na wysokim poziomie

Egzamin na uprawnienia budowlane jest naprawdę trudny, ale można się do niego dobrze przygotować i zwiększyć swoje szanse na zdanie.

Praktyka to podstawa

Jak to zrobić? Cóż, nie mam patentu, ale mogę Wam napisać jak wyglądały moje przygotowania. (program na komputer) Zdawałam egzamin na uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w izbie wielkopolskiej. Już podczas praktyk szukałam informacji na temat sposobów przygotowania się do egzaminu, bo wolałam wiedzieć wcześniej, co trzeba zrobić.(program na telefon) Na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl dowiedziałam się m.in. tego, żeby wszystkie prace na praktykach wykonywać zgodnie z przepisami – niby oczywiste, ale sami wiecie jak to czasem bywa. Przykładałam się więc do swoich obowiązków na praktykach i jeszcze przed złożeniem dokumentów kwalifikacyjnych zamówiłam program testy uprawnienia budowlane 2018. Praktyka to podstawa, ale ważne jest też obycie z tekstami – to trochę jak z prawem jazdy, nie ma teorii bez praktyki i na odwrót. Praktykę miałam więc na wysokim poziomie i tak samo chciałam przygotować się pod względem teorii.(promocja 3 w 1) A najlepszym sposobem był właśnie program i dlatego zdecydowałam się na jego zakup. W promocji 3w1 zapłaciłam tylko 249zł, podczas gdy kurs przygotowawczy kosztuje 1800zł.

Bite trzy miesiące

Różnica spora, zwłaszcza dla osoby, która pracuje na słabo płatnym stanowisku. Uprawnienia były dla mnie kluczem do awansu, więc nie mogłam sobie pozwolić na oblanie egzaminu.(program na egzamin ustny) Bite trzy miesiące codziennie robiłam testy, czytałam rozporządzenia i powtarzałam materiał. Po nocach śniły mi się katastrofy budowlane, samowole i inspekcje budowlane. Poświęcenie opłaciło się, bo zdałam świetnie za pierwszym razem.(segregator) Na egzaminie było sporo pytań, które wcześniej przerabiałam w programie, więc poszło mi szybko. Ustny był według mnie trudniejszy, bo komisja była bardzo dociekliwa i nie było możliwości „lania wody”. Szybko ucinali niepotrzebne wywody i kazali trzymać się tematu. (opinie) Sporo osób przez to oblało, ale mi się udało. Wam na pewno też się uda, Kasia.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami