Blog

29.10.2018

Program ułatwia przygotowanie się do egzaminu

Program ułatwia przygotowanie się do egzaminu


Witam, nazywam się Wojciech i jestem kierownikiem budowy na obiektach drogowych. Jak pewnie się domyślanie mam uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej drogowej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.(program na komputer) Przynależę do Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, a mieszkam na malowniczej wiosce niedaleko Łodzi. Z racji swoich obowiązków zawodowych bardzo często przebywam w delegacjach, ale rodzina jest już do tego przyzwyczajona.(program na telefon)

W przypadku testów można korzystać z różnych trybów

Praca jest dla mnie niezwykle satysfakcjonująca, dlatego w miarę możliwości biorę dodatkowe zlecenia. (promocja 3 w 1)Nie miałem najmniejszych problemów ze zdaniem egzaminu na uprawnienia budowlane, a to dlatego, że uczyłem się systematycznie, korzystając z profesjonalnego programu testy uprawnienia budowlane 2018. Aplikację na komputer i na telefon można kupić w promocji 2w1 lub 3w1 – w ty drugim przypadku dostaje się dostęp także do programu jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Każdy z programów ułatwia przygotowanie się do egzaminu.(program na egzamin ustny) W przypadku testów można korzystać z różnych trybów – najczęściej korzystałem z trybu nauka, przy trudniejszych rzeczach z trybu pytaj do skutku. Dopiero na 2 tygodnie przed egzaminem korzystałem już tylko z trybu egzamin, żeby upewnić się, że dobrze się nauczyłem. Oczywiście przez cały czas nauki czytałem i analizowałem akty prawne, bo to podstawa zarówno do pisemnego, jak i do ustnego. Najważniejsza jest systematyczność, bo nie da się wszystkiego nauczyć na ostatnią chwilę.

Niejeden szedł obkuty na blachę

Zresztą praktyka też jest ważna, bo na ustnym niejeden szedł obkuty na blachę, a oblewał na szczegółowych pytaniach dotyczących praktyk. (segregator) W moim przypadku padło pytanie o sposoby zabezpieczenia drogi po podmyciu w czasie częstych ostatnio u nas ulew. Warto uzmysłowić sobie, że pisemny to przede wszystkim teoria, a ustny praktyka – bez jednego nie ma drugiego i tyle. Także radzę brać każdą pracę i wykonywać wszystko tak, jakby jakiś inspektor wciąż patrzał wam na ręce. Solidne przygotowanie na praktykach jest nieocenione, bo bez niego nie ma szans, żeby zdać na ustnym.(opinie)

Najnowsze wpisy

10.01.2024
Trwałość konstrukcji

Trwałość konstrukcji jest kluczowym aspektem projektowania i budowy budynków oraz innych struktur. Oznacza to zdolność konstrukcji do zachowania swojej funkcji…

10.01.2024
Prace spawalnicze

Prace spawalnicze to proces łączenia materiałów, takich jak metal, za pomocą ciepła i/lub ciśnienia. Spawanie jest powszechnie stosowane w różnych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami