Blog

29.10.2018

Rano przed egzaminem

Rano przed egzaminem


Witam, od 6 lat mam uprawnienia konstrukcyjno-budowlane wykonawcze bez ograniczeń, a w maju 2018 zrobiłem jeszcze uprawnienia w specjalności elektrycznej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.(program na komputer) Studia techniczne zrobiłem na Politechnice Poznańskiej, a do egzaminu podchodziłem w Wielkopolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Po studiach zacząłem pracę w dużej firmie budowlanej pod okiem doświadczonego kierownika budowy. Dzięki temu mogłem tam odbyć praktykę do obu specjalności, choć do elektrycznej zeszło mi trochę dłużej, bo wolałem więcej popracować, żeby mieć pewność, że na ustnym w niczym mnie nie zagną. (program na telefon)Atmosfera w pracy zarówno w czasie, gdy miałem praktyki, jak i teraz, jest naprawdę świetna.

Popytałem wśród znajomych

Każdy sobie pomaga, podpowiada, więc nie ma problemu, gdy ktoś ma jakieś wątpliwości czy po prostu czegoś nie wie. Nie ma stresu, więc do pracy idzie się z przyjemnością, nawet wtedy, gdy trzeba jechać w delegację. (promocja 3 w 1) Po uzbieraniu dokumentów złożyłem papiery do postępowania kwalifikacyjnego, a potem od razu wziąłem się za szukanie programu do nauki. Popytałem wśród znajomych z pracy i okazało się, że większość korzystała z programu testy uprawnienia budowlane 2018 w wersji mobilnej i stacjonarnej, który można kupić na serwisie https://uprawnienia-budowlane.pl. (program na egzamin ustny) Portal sam w sobie jest bardzo przydatny, bo możecie tam poczytać sobie wspomnienia innych zdających, a do tego jest tam mnóstwo porad związanych z praktyką czy samym egzaminem.(segregator) Po przemyśleniu uznałem, że najbardziej opłacalna jest opcja 3w1, bo dzięki niej zyskiwałem dodatkowo dostęp do programu jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018.

Ustny też nie był straszny

Uczyłem się w sumie chyba nie dłużej niż 2 miesiące, ale siadałem do testów codziennie, bez żadnych przerw na weekend czy święta. Rano przed egzaminem miałem tak ściśnięty żołądek, że wypiłem tylko kawę i pojechałem pod salę. To, co mnie najbardziej zaskoczyło, to że pytania często się powtarzały.(opinie) Niby mówili mi, że tak będzie, ale jakoś nie mogłem w to uwierzyć. Ustny też nie był straszny. Polecam program, jeśli chcecie się dobrze przygotować.

Najnowsze wpisy

10.01.2024
Trwałość konstrukcji

Trwałość konstrukcji jest kluczowym aspektem projektowania i budowy budynków oraz innych struktur. Oznacza to zdolność konstrukcji do zachowania swojej funkcji…

10.01.2024
Prace spawalnicze

Prace spawalnicze to proces łączenia materiałów, takich jak metal, za pomocą ciepła i/lub ciśnienia. Spawanie jest powszechnie stosowane w różnych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami