Blog

30.05.2018

Rozwój zawodowy i dobre zarobki

W artykule znajdziesz:

Rozwój zawodowy i dobre zarobki

 

Witam. Mój egzamin na uprawnienia budowlane inżynieryjno drogowe wykonawcze zdawałem w Kujawsko-pomorskiej Izbie Inżynierów Budownictwa. Komplet dokumentów złożyłem do krajowej komisji kwalifikacyjnej od razu po ukończeniu studiów i wymaganej praktyki. (program na komputer)Wiedziałem, że bez uprawnień nie mam większych szans na rozwój zawodowy i dobre zarobki. Od razu po złożeniu dokumentów zacząłem zastawiać się, jak najlepiej przygotować się do egzaminu, bo wiedziałem, że nie jest on łatwy. Tak trafiłem na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/, na której można kupić PROGRAM TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018. Po przeczytaniu opinii innych osób, które z niego korzystały, zdecydowałem się na promocję 2w1, czyli zakup wersji na laptop i jednocześnie mobilnej, dzięki czemu mogłem się uczyć zarówno w domu, jak i gdziekolwiek akurat byłem.(program na telefon)

Szło mi jak z płatka

Po namyśle dokupiłem jeszcze program JEDNOLITE AKTY PRAWNE UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 oraz tryb egzaminu ustnego. Myślę, że tylko dzięki temu udało mi się zdać egzamin przy pierwszym podejściu. Uczyłem się równolegle do części pisemnej i ustnej, bo odstęp między tymi dwoma etapami jest krótki i w tym czasie nie dałbym rady odpowiednio się przygotować.(promocja 3 w 1) Dzięki programowi szło mi jak z płatka – codziennie przerabiałem po 30 pytań. Bardzo dużym ułatwieniem było to, że można korzystać z karty podpowiedzi do każdego pytania z możliwością wglądy do aktu prawnego, którego ono dotyczy. Uczyłem się zarówno w domu, jak i w pracy, a także w czasie jazdy autobusem czy pociągiem. W trybie ustnym było ok. 1500 pytań – w żadnym innym programie nie ma ich tak dużo i tak dobrze opracowanych.(program na egzamin ustny) Na egzaminie niemal 90% pytań było takich samych jak w programie, a zresztą też świetnie sobie poradziłem.

Przerobiony już materiał

Po ogłoszeniu wyników części pisemnej miałem jeszcze 2 dni do części ustnej – wtedy przypomniałem sobie tylko cały przerobiony już materiał i to, co robiłem podczas swoich praktyk.(segregator) Oczywiście egzamin pisemny także zdałem i obecnie jestem już kierownikiem budowy z bardzo wysoką pensją 😉 Dziękuję za ten program i za to, że w razie jakichkolwiek pytań związanych z jego działaniem, zawsze szybko otrzymywałem odpowiedzi.(opinie)  Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy

29.05.2024
Projektant budowlany

Projektant budowlany to profesjonalista odpowiedzialny za tworzenie planów budowy budynków i obiektów inżynierskich. Jego praca jest istotna w całym procesie…

28.05.2024
Książka obiektu budowlanego

Książka obiektu budowlanego to dokument służący do systematycznego rejestrowania i archiwizowania wszelkich istotnych informacji dotyczących eksploatacji, konserwacji i remontów budynku.…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami