Blog

03.11.2018

Szansa na zrobienie praktyk

W artykule znajdziesz:

Szansa na zrobienie praktyk


Dzień dobry, moje wspomnienia z egzaminu są wyjątkowo dobre, ale to pewnie dlatego, że dobrze mi poszło 🙂 Mam na imię Agata, posiadam uprawnienia w specjalności sanitarnej do projektowania bez ograniczeń. Wybrałam projektowania, bo praca na budowie zupełnie mi nie odpowiada.(program na komputer) Nie chodzi tylko o warunki pracy, ale przede wszystkim o delegacje, przez które musiałabym być poza domem, a mam małe dziecko, więc nie wchodzi to w grę.(program na telefon)

Na studiach poznałam swojego obecnego szefa

Na studiach poznałam swojego obecnego szefa – miałam u niego praktyki i widocznie pokazałam się z dobrej strony, bo od razu po zdobyciu dyplomu dostałam propozycję pracy.(promocja 3 w 1) Bardzo mnie to ucieszyło, bo dobrze mi się tam pracowało, a poza tym dawało mi to szansę na zrobienie praktyk wymaganych do uprawnień. Wiem, że nie każdemu poszło tak łatwo z praktyką, bo dobrych specjalistów w Szczecinie nie ma zbyt wielu. Jak tylko zebrałam wymagane podpisy, złożyłam dokumenty do postępowania kwalifikacyjnego – oczywiście trzeba za to zapłacić.(program na egzamin ustny)  Decyzję dostałam jakoś po 2 tygodniach i wtedy zaczęłam się przygotowywać już na poważnie. Zaczęłam od kupienia klucza licencyjnego do programu na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl. Są to testy uprawnienia budowlane 2018 w wersji stacjonarnej na komputer i mobilnej na telefon z androidem lub iOS. Generalnie nie znalazłam w sieci lepszego programu, a szukałam naprawdę intensywnie. Na pewno jest on wart polecenia, a to przede wszystkim dlatego, że powtarzalność wynosi nawet 90%, a do każdego pytania jest jasna podpowiedź, co bardzo ułatwia naukę.(segregator)

Sporo gawiedzi tłoczyło się pod drzwiami

W dniu egzaminu wstałam bardzo wcześnie, normalnie zjadłam śniadanie i wypiłam kawę, po czym pojechałam na egzamin. Sporo gawiedzi tłoczyło się pod drzwiami, ale przecież wiadomo, że i tak wszyscy muszą wejść.(opinie) W Zachodniopomorskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa najwięcej osób zdawało na specjalność konstrukcyjno-budowlaną, na sanitarkę może z 10 osób, w tym jedna kobieta, czyli ja 🙂 Za to zdałam najlepiej z tej małej grupki i to nie tylko pisemny, ale też ustny.

Najnowsze wpisy

29.05.2024
Projektant budowlany

Projektant budowlany to profesjonalista odpowiedzialny za tworzenie planów budowy budynków i obiektów inżynierskich. Jego praca jest istotna w całym procesie…

28.05.2024
Książka obiektu budowlanego

Książka obiektu budowlanego to dokument służący do systematycznego rejestrowania i archiwizowania wszelkich istotnych informacji dotyczących eksploatacji, konserwacji i remontów budynku.…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami