Blog

14.08.2018

Szczególnie zapadło w pamięć pytanie

W artykule znajdziesz:

Szczególnie zapadło w pamięć pytanie


Uprawnienia budowlane.Cześć, nazywam się Łukasz.(program na komputer)   Do egzaminu na uprawnienia budowlane przystąpiłem wiosną, zdawałem w Dolnośląskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa na specjalności konstrukcyjno-budowlaną do projektowania bez ograniczeń. Egzamin pisemny skończyłem z wynikiem 97% i wspominam go bardzo pozytywnie. Część ustną skończyłem z wynikiem 93%. Przed samym egzaminem wziąłem sobie 2 tygodnie urlopu, żeby wszystko jeszcze raz powtórzyć i upewnić się, że zdam na 100%. (program na telefon) Uczyłem się z programem, który kupiłem na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl.

W dniu egzaminu

Jest to program testy uprawnienia budowlane 2018 i mogę go z czystym sumieniem polecić wszystkim przyszłym inżynierom. (promocja 3 w 1)  Dowiedziałem się z niego sporo rzeczy, o których wcześniej nie miałem pojęcia, więc na pewno przydał mi się w pracy. Jednak przede wszystkim to właśnie dzięki programowi dobrze przygotowałem się do egzaminu i poszło mi tak szybko. Na tym samym portalu kupiłam program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018 i program egzamin usty. (program na egzamin ustny)  Poczytałem też wpisy w dziale ze wspomnieniami, bo chciałem dowiedzieć się, jak innym poszło na egzaminie. W dniu egzaminu byłem pod salą na godzinę przed rozpoczęciem, bo wstałem za szybko i wolałem pospacerować niż denerwować się w domu. W sumie to egzamin nie sprawił mi żadnych trudności – dzięki programowi miałem obcykane pytania, a powtarzalność wyniosła ok. 90%. Zrobiłem test w ciągu 20 minut, dwa razy się pomyliłem, więc musiałem czekać aż ktoś z komisji podejdzie i zaznaczy, że nastąpiła zmiana odpowiedzi.(segregator)

Egzaminu ustny też był łatwy

Kilka osób siedziało przepisowe 2 godziny, więc wszystko się bardzo przeciągnęło. (opinie)  Egzaminu ustny też był łatwy, zwłaszcza że wcześniej miałem praktyki pod okiem bardzo wymagającego projektanta i byłem naprawdę świetnie wyszkolony. Szczególnie zapadło mi w pamięć pytanie o projekt zastępczy – kiedy można go wykonać i jakie trzeba spełnić formalności. Mam nadzieję, że Wam też pójdzie tak dobrze. Pamiętajcie, żeby przeczytać akty prawne i testy przerabiać tak długo, aż w trybie egzamin będziecie mieli 100%.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami