Blog

29.10.2018

Trafiłem dobre pytania

W artykule znajdziesz:

Trafiłem dobre pytania


Dzień dobry, jestem Ewa, do egzaminu na uprawnienia przystąpiłam w maju 2018 w Świętokrzyskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Starałam się o specjalność konstrukcyjno-budowlaną do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Przed złożeniem dokumentów do postępowania kwalifikacyjnego zaczęłam szukać dobrego programu do nauki i w końcu znalazłam go na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl.(program na komputer) Od razu zdecydowałam się na cały zestaw 3w1, w którym są testy na telefon i komputer oraz program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. W pakiecie wychodzi o wiele taniej, a przecież każdy z tych programów jest potrzebny.(program na telefon)

Wiem, że trochę ryzykowałam

Wiem, że trochę ryzykowałam, ucząc się jeszcze zanim otrzymałam pozytywną decyzję o przejściu postępowania kwalifikacyjnego, ale wolałam zacząć jak najszybciej.  (promocja 3 w 1)Poza tym licencja na programy wygasa dopiero po 12 miesiącach, a do tego czasu aktualizacje są darmowe, więc to była dobra decyzja. W programie dla wybranej przeze mnie specjalności było ok. 4000 pytań oraz wszystkie przepisy wymagane przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa. (program na egzamin ustny) Decyzję o zakupie tego właśnie programu podjąłem po przeczytaniu opinii, bo wiele osób pisało, że pytania powtarzają się na egzaminie. I faktycznie, w moim przypadku powtarzalność wyniosła aż 92%, więc warto było postawić na tego konia 😉 Część pisemna zaczyna się w każdej izbie tego samego dnia i o tej samej porze. Wszedłem na salę o 10, wyszedłem o 10.30 i to na zupełnym luzie.(segregator)

Wiedziałem, że poszło mi dobrze

Wiedziałem, że poszło mi dobrze, a wynik tylko potwierdził moje domysły. Poczekałem do końca, bo testy były sprawdzane od razu. Potem czekał mnie jeszcze ustny – wiedziałem, że będzie mało czasu po pisemnym, dlatego już 2 miesiące wcześniej wykupiłem tryb egzamin ustny i z niego też się uczyłem. (opinie)Na salę wchodziłem jako ostatni, więc komisja miała już serdecznie dosyć tej całej imprezy. Przede mną oblały dwie osoby, a to na pewno nie poprawiło sytuacji. Byłem jednak pewien, że zdam i okazał się, że miałem rację. Trafiłem dobre pytania, wygadałem się, opowiedziałem o praktykach i jakoś poszło.

Najnowsze wpisy

29.05.2024
Projektant budowlany

Projektant budowlany to profesjonalista odpowiedzialny za tworzenie planów budowy budynków i obiektów inżynierskich. Jego praca jest istotna w całym procesie…

28.05.2024
Książka obiektu budowlanego

Książka obiektu budowlanego to dokument służący do systematycznego rejestrowania i archiwizowania wszelkich istotnych informacji dotyczących eksploatacji, konserwacji i remontów budynku.…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami