Blog

04.12.2018

Trudny egzamin

W artykule znajdziesz:

Uprawnienia dostałam całkiem niedawno

Lubelska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, uprawnienia w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Jestem Magda, uprawnienia dostałam całkiem niedawno, więc na świeżo mam jeszcze w pamięci własny egzamin. Było trudno, ale przecież nikt nie obiecywał, że będzie lajtowo. Do egzaminu uczyłam się prawie 3 miesiące – poświęcałam średnio 3 godziny dziennie na testy, powtórki, przepisy i naukę do ustnego. Najwięcej czasu spędziłam nad programem testy uprawnienia budowlane 2018, bo wiedziałam, że ma największą powtarzalność ze wszystkich. Poza tym czytałam też wpisy na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl, bo można tam znaleźć bardzo przydatne porady.

Tryb Egzamin Ustny na egzamin ustny

W moim przypadku sprawdził się też tryb egzamin ustny – nie każdy z niego korzysta, bo i tak w pakiecie z testami i programem jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018 są pytania z 5 ostatnich lat z ustnego, ale ja chciałam się dodatkowo zabezpieczyć. W międzyczasie oczywiście pracowałam, bo skąd niby miałabym pieniądze na postępowanie, egzamin i programy, Wiem, że niektórzy dostają kasę od rodziców, ale dla mnie to śmieszne, żeby człowiek po studiach ciągnął pieniądze od kogoś, zamiast samemu zarobić. Wiedziałam, że mam jedną szansę – na moje miejsce było kilku kandydatów i każdy z nich miał uprawnienia. Szefowa dała mi szansę i powiedziała, że poczeka aż przyniosę uprawnienia. Także nie miałam wyjścia, po prostu musiałam zdać za pierwszym razem, w przeciwnym wypadku byłabym podwładną kogoś, kto dopiero został zatrudniony. Jakoś nie bardzo mi to pasowało, zwłaszcza że miałam kilka lat doświadczenia.

Reklama: W trybie Egzamin Ustny zawarte są pytania i odpowiedzi, z którymi przygotujesz się na egzamin ustny. W naszym pakiecie oprogramowania posiadamy również pakiet programów na egzamin pisemny - TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE. Z programu możesz uczyć się na laptopie oraz w każdym miejscu na telefonie. Segregator ze zbiorem aktów prawnych dostępny jest na stronie- tutaj. Sprawdź promocje 3 w 1, w którym możesz zakupić nasze produkty w bardzo atrakcyjnej cenie. Zaufało nam już mnóstwo osób. Przeczytaj wspomnienia innych użytkowników.

Moje przygotowania

Moje przygotowania wystarczyły, uprawnienia już odebrałam, a z Wami podzielę się pytaniami, które mi się trafiły. Musiałam opisać co znajduje się w raporcie o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko, kiedy występuje stały obieg ciepłej wody, jakie są wymagania do otworów okiennych, gdy nie ma wentylacji. Było też zadanie projektowe dotyczące obniżenia wysokości pomieszczeń pracy. To tyle, powodzenia;)

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami