Blog

12.08.2018

Tymczasem specjalistów z uprawnieniami drogowymi jest niewielu

Tymczasem specjalistów z uprawnieniami drogowymi jest niewielu


Uprawnienia budowlane.Cześć, uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej drogowej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń zdobyłem za pierwszym podejściem, a egzamin zdawałem w Podkarpackiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Już na studiach uznałem, że specjalność konstrukcyjno-budowlana jest nie dla mnie, bo za duża konkurencja na rynku.(program na komputer)

Dużo się w tym czasie nauczyłem

Tymczasem specjalistów z uprawnieniami drogowymi jest niewielu, a inwestycji drogowych w kraju mnóstwo i wciąż potrzebni są nowi fachowcy.  (program na telefon)  Także nie poszedłem za głównym nurtem jak większość moich kolegów, ale wybrałem coś, co zapewni mi dobrze płatną pracę. I to był świetny wybór, ale nie o tym miałem pisać 😉 Praktykę odbywałem na różnych budowach, niekiedy w delegacjach byłem przez wiele tygodni, ale warto było, bo naprawdę dużo się w tym czasie nauczyłem.(promocja 3 w 1)  Jeśli chodzi o przygotowania do egzaminu, to nie poradziłbym sobie bez programu testy uprawnienia budowlane 2018, który znalazłem na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/. Jak już tam wejdziecie to polecam zajrzeć do działu ze wspomnieniami, w którym znajdziecie wiele fajnych porad. Program najlepiej opłaca się wziąć w promocji 3w1 – wychodzi taniej, bo w pakiecie jest jeszcze program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Akty to podstawa, zwłaszcza jeśli chodzi o część ustną egzaminu. Uczyłem się w trybie nauka, a trudniejsze pytania powtarzałem do skutku – średnio przerabiałem 15-20 pytań dziennie codziennie przez 3 miesiące. (program na egzamin ustny) Tym sposobem na tydzień przed egzaminem miałem opanowane wszystkie pytania, a w trybie egzamin miałem 100%.

97% poprawnych odpowiedzi

Nie bałem się egzaminu, bo wiedziałem, że część pytań na pewno się powtórzy. Pamiętajcie, żeby uczyć się też do ustnego – poświęcałem na to czas tak dwa razy w tygodniu.(segregator) Moje wyniki zaskoczyły mnie samego – na pisemnym miałem 97% poprawnych odpowiedzi, a na ustnym 95%. Także mogę potwierdzić, że nauka z programem sprawdza się najlepiej, zwłaszcza że sporo osób nie zdało, a z tego co wiem uczyły się same.(opinie) Uczcie się, a na pewno pójdzie Wam dobrze. Pozdrawiam, Tadek.

Najnowsze wpisy

10.01.2024
Trwałość konstrukcji

Trwałość konstrukcji jest kluczowym aspektem projektowania i budowy budynków oraz innych struktur. Oznacza to zdolność konstrukcji do zachowania swojej funkcji…

10.01.2024
Prace spawalnicze

Prace spawalnicze to proces łączenia materiałów, takich jak metal, za pomocą ciepła i/lub ciśnienia. Spawanie jest powszechnie stosowane w różnych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami