Blog

30.05.2018

Uprawnienia budowlane to podstawa w zawodzie budowlańca

W artykule znajdziesz:

Uprawnienia budowlane to podstawa w zawodzie budowlańca


Kujawsko – Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, specjalność inżynieryjna drogowa do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Witam, swoim wpisem chcę wyrazić wdzięczność za stworzenie przez Państwa działu ze wspomnieniami z egzaminu. To właśnie dzięki niemu dowiedziałem się jak wygląda to wszystko w rzeczywistości i jak najlepiej się uczyć. Swoje upragnione uprawnienia niedawno odebrałem, a teraz jestem na etapie przebierania w ofertach – w tej specjalności jest spore zapotrzebowanie na specjalistów i naprawdę nieźle płacą. Ale zacznę może od początku. Studia na kierunku budownictwo ukończyłem ze świetnymi ocenami, ale wiedziałem, że to nie zapewni mi dobrej posady. Wiedziałem, że uprawnienia to podstawa, dlatego od razu zacząłem praktykę wymaganą do egzaminu. Czas leciał bardzo szybko i w końcu mogłem złożyć dokumenty do izby. Z niecierpliwością czekałem na egzamin, w międzyczasie szukając jakichś w miarę wiarygodnych informacji. I tak właśnie trafiłem na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/, na której wykupiłem licencję do programu testy uprawnienia budowlane 2018.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer  oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Uczyłem się na komputerze i na komórce, bo program dostępny jest na obie te platformy. Do tego jeszcze zainwestowałem w program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018 i egzamin ustny. Warto było, bo nauka szła mi naprawdę szybko, przy czym nie poświęcałem na nią więcej niż godzinę dziennie. Rewelacyjnie uczyło mi się zwłaszcza w trybie „pytaj do skutku”. Każdemu polecam taką formę nauki, ale pamiętajcie, że trzeba się uczyć jednocześnie do pisemnego i do ustnego. Inaczej ciężko będzie zdać ustny, bo między oba etapami jest mało czasu, żeby się przygotować. Pisemny napisałem bardzo dobrze – ciężko w to uwierzyć, ale aż 90% pytań pokryło się z programem. Przed ustnym trochę się denerwowałem – wiadomo, że dużo zależy od komisji, a przecież nie miałem wpływu na to, kto w niej będzie. Okazało się, że nerwy były w ogóle niepotrzebne – pytania nie były specjalnie trudne i bez problemu odpowiedziałem na wszystkie. Z uprawnieniami mam naprawdę duże możliwości w zakresie wyboru pracy. Polecam każdemu naukę z programem, Andrzej.

Najnowsze wpisy

09.05.2024
Architekt - po co mu uprawnienia budowlane?

Jeśli chcesz zostać architektem, potrzebne będą Ci specjalne uprawnienia budowlane. Uzyskanie tych uprawnień nie jest proste. Kandydat na architekta musi…

07.05.2024
Praktyki budowlane. Wszytko, co musisz o nich wiedzieć

Znaczenie praktyki zawodowej w zdobywaniu uprawnień budowlanych Praktyka zawodowa odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu uprawnień budowlanych dla architektów oraz innych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami