Blog

Ogrzewanie domu zdjęcie nr 10
05.07.2018

W sieci szukałem dobrego programu

W artykule znajdziesz:

W sieci szukałem dobrego programu

Siema, na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/ trafiłem szukając dobrego programu do nauki na egzamin na uprawnienia budowlane. Miłym zaskoczeniem był dla mnie dział ze wspomnieniami z egzaminu – zawsze to człowiek lepiej się czuje, gdy przeczyta, że nie taki diabeł straszny jak go malują.(program na komputer) Swój egzamin zdawałem w Łódzkiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa, a wybrałem specjalność instalacyjną w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Właśnie tych uprawnień potrzebowałem w mojej pracy, dlatego chciałem je zdobyć jak najszybciej. Jak już wspomniałem, w sieci szukałem dobrego programu do nauki i właśnie tutaj go znalazłem. Program testy uprawnienia budowlane 2018, z którym przygotowywałem się do egzaminu, dostępny jest w wersji mobilnej (na komórkę) i stacjonarnej (na komputer lub laptop).(program na telefon)

Zresztą wiele osób

Ogrzewanie domu zdjęcie nr 11Ja wybrałem obie wersje w pakiecie z programem jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Nauka z programem jest tak prosta, że nie chce mi się o tym pisać. Zresztą wiele osób wypowiadało się już na ten temat. Muszę tylko wspomnieć, że jak nie będziecie dzień w dzień robić testów, to nawet program Wam nie pomoże.(promocja 3 w 1)Sami decydujcie – albo porządne przygotowanie, albo nauka po łepkach i powtórka egzaminu w kolejnej sesji. Pewność, że jestem dobrze przygotowany, zyskałem wtedy, gdy w trybie egzamin za każdym razem miałem wynik 100%. Nie zapominajcie o aktach prawnych – trzeba je przeczytać w całości. Swój egzamin wspominam naprawdę miło, bo komisja była w porządku, a ludzie nie panikowali.(program na egzamin ustny)

W takiej atmosferze

W takiej atmosferze bardzo szybko rozwiązałem testy i oddałem do sprawdzenia – wynik 96%. Ustny stresował mnie nieco bardziej, ale tylko z tego względu, że nigdy nie byłem dobry w odpowiadaniu ustnym.(segregator) Na szczęście komisja miała takie podejście, że nawet jak zacząłem się motać, naprowadzali mnie na prostą 😉 Zresztą, co tu kryć, praktykę zawodową miałem tak bogatą, że naprawdę to wcale nie był egzamin, a jedynie wymiana zdań fachowców. Taki skromny jestem! 😉 Powodzenia dzieciaki, dacie radę.(opinie)

Najnowsze wpisy

12.07.2024
Ogrzewanie domu zdjęcie nr 12
Jak zdobyć uprawnienia budowlane konserwatorskie?

Uprawnienia budowlane konserwatorskie mają fundamentalne znaczenie w zakresie ochrony dziedzictwa kulturowego. Ich posiadanie umożliwia nadzór oraz prowadzenie prac budowlanych przy…

12.07.2024
Ogrzewanie domu zdjęcie nr 13
Czy warto zrobić kurs na uprawnienia budowlane?

Wielu przyszłych inżynierów i architektów zastanawia się, czy warto zainwestować czas i pieniądze w kurs przygotowujący do egzaminu na uprawnienia…

Ogrzewanie domu zdjęcie nr 16 Ogrzewanie domu zdjęcie nr 17 Ogrzewanie domu zdjęcie nr 18
Ogrzewanie domu zdjęcie nr 19
Ogrzewanie domu zdjęcie nr 20 Ogrzewanie domu zdjęcie nr 21 Ogrzewanie domu zdjęcie nr 22
Ogrzewanie domu zdjęcie nr 23

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Ogrzewanie domu zdjęcie nr 24

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Ogrzewanie domu zdjęcie nr 25

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami
Ogrzewanie domu zdjęcie nr 32 Ogrzewanie domu zdjęcie nr 33 Ogrzewanie domu zdjęcie nr 34
Ogrzewanie domu zdjęcie nr 35
Ogrzewanie domu zdjęcie nr 36 Ogrzewanie domu zdjęcie nr 37 Ogrzewanie domu zdjęcie nr 38
Ogrzewanie domu zdjęcie nr 39

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Ogrzewanie domu zdjęcie nr 40

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Ogrzewanie domu zdjęcie nr 41

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami