Blog

30.05.2018

Warunek niezbędny do zatrudnienia

W artykule znajdziesz:

Warunek niezbędny do zatrudnienia

 
Warunek niezbędny do zatrudnienia

Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do projektowania i prowadzenia robót drogowych bez ograniczeń zdobyłem w Dolnośląskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa. Od razu chcę bardzo podziękować Państwu za stworzenie na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/ działy ze wspomnieniami z egzaminu na uprawnienia budowlane (uprawnienia budowlane). Dobrze pamiętam, jak przed egzaminem bezskutecznie szukałem wiarygodnych informacji o jego przebiegu i przygotowaniach. Dopiero na tej stronie dowiedziałem się czegoś sensownego i mogłem wykupić licencję na program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 (program uprawnienia budowlane na komputer). Promocja 3w1 była najkorzystniejsza cenowo, więc za jednym zamachem zapłaciłem za wersję mobilną i stacjonarną oraz segregator pełen aktualnych aktów prawnych. Teraz jestem już po egzaminie i absolutnie nie żałuję wydanych pieniędzy. Co mnie w ogóle skłoniło do podejścia do egzaminu?

Przyznam, że zwlekałem z tym wiele lat, ale w końcu odważyłem się i zawalczyłem o uprawnienia, bo dostałem propozycję naprawdę dobrze płatnej pracy w swoim zawodzie.

 

Warunkiem niezbędnym do zatrudnienia były właśnie uprawnienia budowlane i to koniecznie bez ograniczeń. Nie powiem, że w ogóle nie stresowałem się egzaminem, bo minąłbym się z prawdą. Bałem się bardzo, chociaż przecież uczyłem się sporo i na trybie egzamin osiągałem wynik 100%. Jednak wielu moich znajomych poległo, dlatego stres mnie dosłownie zżerał. Do sali wszedłem cały w nerwach, ale gdy zobaczyłem pytania, wszystko odeszło. Prawie wszystkie były zgodne z programem, z którego się uczyłem! Szybko zrobiłem test i wyszedłem z sali odetchnąć świeżym powietrzem (program uprawnienia budowlane na ANDROID). Ustny był właściwie tylko formalnością, bo komisja była niezwykle przyjazna i w razie potrzeby naprowadzała na odpowiedź, chociaż w moim przypadku nie było to koniecznie. Swoje uprawnienia odebrałem miesiąc po egzaminie i od razu poszedłem na rozmowę kwalifikacyjną. Teraz nie tylko pełnię kierownicze stanowisko, ale do tego mam służbowe auto i własną ekipę. Zarabiam świetnie, a wkrótce planuję jeszcze zdobycie uprawnień elektrycznych i elektroenergetycznych. Pozdrawiam i dziękuję za program, Bartek.

Najnowsze wpisy

28.05.2024
Książka obiektu budowlanego

Książka obiektu budowlanego to dokument służący do systematycznego rejestrowania i archiwizowania wszelkich istotnych informacji dotyczących eksploatacji, konserwacji i remontów budynku.…

28.05.2024
Samodzielne funkcje techniczne w budownictwie

Samodzielne funkcje techniczne w budownictwie to koncepcja która określa prawa i możliwości człowieka do odgrywania ważnej roli w procesie budowlanym.…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami