Warunkiem podwyżki to zdobycie uprawnień


Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa – zdawałem tam egzamin na uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Zanim w ogóle podszedłem do egzaminu przez wiele lat pracowałem na różnych budowach i często wyjeżdżałem w delegacje. Mój szef miał uprawnienia i to z nim musiałem konsultować wszystkie decyzje. Nie przeszkadzało mi to, bo zawsze świetnie się dogadywaliśmy, no i dobrze mi płacił. Niestety podczas jednego z wyjazdów szef źle się poczuł i okazało się, że ma problemy z sercem. Przyszłość firmy stanęła pod znakiem zapytania, bo żaden z pracowników nie miał uprawnień, a tylko ja miałem tak duże doświadczenie i odpowiednią szkołę. Cóż więc było robić, szef zaproponował podwyżkę i swoje stanowisko, ale warunkiem było zdobycie uprawnień. Jak możecie się domyślić, po kilkunastu latach pracy na budowach miałem spore doświadczenie, ale niewiele już pamiętałem ze szkoły. Nauki było naprawdę dużo i właściwie nie wiedziałem za co się złapać. Gdy już chciałem zrezygnować znajomy pokazał mi stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/, na której znalazłem wspomnienia innych osób, nawet takich, które egzamin zdawały po wielu latach od ukończenia studiów. Ich słowa bardzo mi pomogły i dały nadzieję. Poprzez stronę wykupiłem licencję 3w1 na program testy uprawnienia budowlane 2018 w wersji mobilnej i stacjonarnej oraz program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Do tego kupiłem też tryb egzamin ustny, żeby przygotować się jeszcze lepiej. Czasu było niewiele, bo zaledwie miesiąc, dlatego starałem się uczyć przynajmniej po 3 godziny dziennie. Najłatwiej uczyło mi się w trybie „pytaj do skutku” - nawet najtrudniejsze pytania szybko wchodziły do głowy. Jednak w dzień egzaminu bałem się bardziej niż przed maturą. Zupełnie bez sensu, bo przecież byłem świetnie przygotowany. Na pisemnym prawie wszystkie pytania się powtórzyły, więc właściwie na luzie rozwiązałem cały test. Ustny oceniam bardzo pozytywnie – członkowie komisji byli w moim wieku, więc właściwie nie był to egzamin tylko wymiana doświadczeń. Polecam naukę z programem i pozdrawiam autorów strony, Sławek.