Blog

Podgrzewanie przewodów zdjęcie nr 2
15.04.2022

Woskol

W artykule znajdziesz:

Podgrzewanie przewodów zdjęcie nr 3
Woskol

Woskol - wosk syntetyczny składający się z polichloronaftalenów, otrzymanych przez dłuższe chlorowanie naftalenu biała, żółta lub brunatna substancja, mięknie w temp. ok. 90 XT, jest stosowana jako dielektryk w przemyśle elektrotechnicznym oraz do impregnacji wodoszczelnej różnych materiałów technicznych woskowanie - woskowarka woskowanie - wykańczanie powierzchni drewna pastami woskowymi woskowarka - urządzenie do nanoszenia na osnowę syntetycznych wosków (woskowania); w. składa się z płaskiej wanny, wału nanoszącego, pojemnika do zasilania woskiem i zespołu napędowego (program uprawnienia budowlane na komputer).

Woskówka - klisza kolodionowa na podłożu cienkiej bibułki, służąca jako forma drukująca w powielaczu woszczyna - plastry pszczele lub ich części wozak - górn. robotnik dołowy zatrudniony przy transporcie urobku wozami kopalnianymi wozodzień - jednostka ilościowego stanu pojazdów; jeden dzień czasu posiadania pojazdu wozokilometr - transp. jednostka przebiegu jednego pojazdu; przebieg jednego pojazdu na odległość 1 kilometra (program uprawnienia budowlane na ANDROID).

Wozówka (cegły) - dłuższa boczna ściana cegły wóz bojowy - pojazd mechaniczny pancerny, gąsienicowy lub kołowy, mający uzbrojenie, przeznaczony do prowadzenia walki wóz gaśniczy - specjalny pojazd szynowy stosowany w koksowniach, służący do przewożenia rozżarzonego koksu, wypychanego z komory koksowniczej pod wieżą gaśniczą, i odwożenia go po zgaszeniu na zrzutnię (uprawnienia budowlane).

Wóz kablowy - specjalny pojazd do wciągania i przewożenia bębna z kablem; jeżeli bęben może obracać się na osi i wóz wyposażony jest w odpowiednie urządzenia pomocnicze, może również służyć do układania kabla podczas jazdy wóz kopalniany - górn. wagonik kolei kopalnianej do przewozu urobku, części obudowy, maszyn, załogi, materiałów i narzędzi wóz ratowniczy - wojsk, ciągnik opancerzony do ewakuacji w czasie walki uszkodzonych wozów pancernych (program egzamin ustny).

Wóz silnikowy

Wóz silnikowy - wagon silnikowy tramwajowy wóz surówkowy - podwozie szynowe przystosowane do przewozu kadzi surówkowej na terenie huty wóz transmisyjny* - rad., TV samochód wyposażony w urządzenia pozwalające na przeprowadzenie transmisji spoza studia wóz wiertniczy - maszyna górnicza do jednoczesnego wiercenia dwóch lub więcej otworów wiertarkami zamocowanymi w przegubowych wysięgnikach; w.w. mogą być gąsienicowe lub kołowe, a ich konstrukcja zależy od tego, czy mają służyć do wiercenia obrotowego, udarowego, czy też obrotowo-udarowego (opinie o programie).

Wózek - część biegowa pojazdu szynowego złożona z dwu lub więcej zestawów kołowych z osiami sztywnymi oraz ostoi z zawieszoną na niej belką bujakową, na której opiera się pudło wagonu osobowego w maszynach do pisania podzespół maszyny posuwający się poziomo po prowadnicach, wyposażony w wałek oraz inne urządzenia (segregator aktów prawnych).

Wózek akumulatorowy - wózek silnikowy zaopatrzony w silnik elektryczny służący do napędu jazdy; źródłem energii jest bateria akumulatorów wbudowana w wózek wózek jezdniowy - środek transportu o zasięgu ograniczonym, którego głównym zadaniem jest przenoszenie ładunków po jezdniach dróg i hal w zakładach pracy wózek kamerowy - TV wózek przeznaczony do przemieszczania kamery telewizyjnej w czasie jej pracy wózek kierowany - wózek silnikowy, którego uruchomienie i kierowanie dokonywane jest przez operatora jadącego na wózku wózek naładowany - wózek (jezdniowy), na który towary ładowane są ręcznie lub za pomocą urządzenia mechanicznego nie związanego z wózkiem (promocja 3 w 1).

Wózek podnośnikowy - wózek samoładowny mający urządzenie do chwytania i podnoszenia na dowolną wysokość (w granicach określonych konstrukcją) podstawek ładunkowych, skrzyń, worków itp. oraz materiałów sypkich zależnie od rodzaju uchwytu podnoszącego wózek prowadzony - wózek silnikowy uruchamiany i kierowany przez operatora idącego przy wózku wózek ręczny - wózek (jezdniowy) uruchamiany siłą mięśni ludzkich przez ciągnięcie go lub pchanie.

Najnowsze wpisy

21.11.2024
Podgrzewanie przewodów zdjęcie nr 4
Na czym polega geodezyjne wyznaczenie granic działki?

Określenie granic działki geodezyjnie to staranny proces identyfikacji oraz zaznaczenia kluczowych punktów granicznych danego terenu. To stanowi istotny element w…

20.11.2024
Podgrzewanie przewodów zdjęcie nr 5
Co to są obiekty małej architektury?

Obiekt małej architektury to niewielki element architektoniczny, który pełni funkcję praktyczną, estetyczną lub symboliczną w przestrzeni publicznej lub prywatnej. Mała…

Podgrzewanie przewodów zdjęcie nr 8 Podgrzewanie przewodów zdjęcie nr 9 Podgrzewanie przewodów zdjęcie nr 10
Podgrzewanie przewodów zdjęcie nr 11
Podgrzewanie przewodów zdjęcie nr 12 Podgrzewanie przewodów zdjęcie nr 13 Podgrzewanie przewodów zdjęcie nr 14
Podgrzewanie przewodów zdjęcie nr 15

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Podgrzewanie przewodów zdjęcie nr 16

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Podgrzewanie przewodów zdjęcie nr 17

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami
gwiazdka gwiazdka gwiazdka
certyfikat na uprawnienia budowlane 2024
gwiazdka gwiazdka gwiazdka
użytkownik

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
OK

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
zegar

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami