Wsparcie dla kandydatów przystępujących do egzaminu na uprawnienia budowlane


Kujawsko-pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do prowadzenia robót budowlanych bez ograniczeń. Na początku chcę serdecznie Wam podziękować za dział ze wspomnieniami osób, które już przeszły ten ciężki egzamin. To naprawdę duże wsparcie dla ludzi takich jak ja, którzy do egzaminu przystępują po raz pierwszy i w dodatku po wielu latach od ukończenia studiów.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Wcześniej po prostu nie chciało mi się uczyć, więc złapałem się pierwszej lepszej pracy i przez wiele lat byłem zwykłym majstrem, który musiał wszystkie decyzje konsultować z kierownikiem budowy. Do zmian zachęcił mnie szef, który obiecał dużą podwyżkę i awans, jeśli oczywiście zdobędę uprawnienia budowlane. Nie ukrywam, że podszedłem do tego pomysły sceptycznie, bo wielu moich znajomych próbowało zdać egzamin i nie każdemu się powiodło – można powiedzieć, że wyrzucili kasę w błoto. Jednak perspektywa rozwoju zawodowego i większych pieniędzy przeważyła i złożyłem wymagane dokumenty. To właśnie wtedy zacząłem szukać informacji w sieci i trafiłem na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/. Do egzaminu przygotowałem się z programem TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji stacjonarnej i mobilnej. Dzięki temu mogłem uczyć się w domu i poza nim. Baza pytań w tym programie jest opracowywana przez Polska Izbę Inżynierów Budownictwa, więc wiedziałem, że część z nich powtórzy się na egzaminie – nie spodziewałem się jednak, że aż 95% pytań będzie niemalże identycznych! Wraz z programem dostałem pytania na egzamin ustny, co bardzo ułatwiło naukę. Na testy pisemne poszedłem mocno zestresowany, ale poszło mi naprawdę dobrze. Po 2 dniach były testy ustne, ale z nimi też sobie poradziłem. Po odebraniu uprawnień od razu poszedłem do szefa i teraz jestem kierownikiem budowy i zarabiam dużo więcej. Warto było poświęcić czas i kasę, żeby zdobyć uprawnienia. Jeszcze raz dzięki za tę stronę i program, dzięki któremu przygotowałem się perfekcyjnie. Jeśli ktoś ma przed sobą egzamin to zdecydowanie polecam skorzystanie z programu Testy uprawnienia budowlane 2018. Andrzej