Blog

21.10.2018

Wybieranie właściwych odpowiedzi

W artykule znajdziesz:

Wybieranie właściwych odpowiedzi


Dzień dobry, jestem Mateusz, mam uprawnienie projektowe i wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, oczywiście bez ograniczeń. Moje przygotowania do egzaminu były nieco inne niż wszystkich, ponieważ jako oficer w Wojsku Polskim nie mogłem zrezygnować ze służby, a zależało mi na jak najszybszym odbyciu praktyk. (program na komputer)Z tego właśnie względu oprócz służby zatrudniłem się też na pół etatu w biurze projektowym, a następnie w firmie budowlanej.

Właśnie dlatego wybrałem program

Z wiadomych względów bardzo przedłużyło się to w czasie, a do tego zlikwidowano biuro projektowe, w którym miałem praktyki i musiałem przejść na patronat.(program na telefon) Na szczęście znajomy miał swoje biuro i odpowiednie uprawnienia, dzięki czemu w końcu udało mi się ukończyć praktyki. Lekko nie było, bo ze służbą bywa różnie, niekiedy musiałem zostawać dłużej, zdarzały się wyjazdy, ale w końcu skończyłem wymaganą praktykę i złożyłem dokumenty w izbie. (promocja 3 w 1) Oczywiście od razu zacząłem się uczyć do egzaminu – nie mogłem skorzystać z kursu, bo wiedziałem, że nie znajdę na to czasu. Właśnie dlatego wybrałem program testy uprawnienia budowlane 2018 – jest dostępny i na komórkę i na laptop, więc uczyłem się wtedy, kiedy miałem czas. Podczas służby, gdy tylko miałem przerwę, czytałem przepisy, a w domu i w podróży testy. Nie zawsze udało mi się wygospodarować dość czasu, ale w od lutego do maja przerobiłem wszystkie testy, przeczytałem wymagane przepisy i do tego powtórzyłem wiadomości.(program na egzamin ustny)  W wolne dni siedziałem trochę więcej, żeby nadrobić zaległości.

Kilka miesięcy w plecy

Egzamin pisemny zdałem z wynikiem 95% - dużo pytań przerobiłem wcześniej w programie, dlatego nie miałem problemu z wybieraniem właściwych odpowiedzi.(segregator) Ustny był ciężki, koledze przede mną zabrakło dosłownie 0,75pkt. - niby mało, ale po przeliczeniu jest to ok. 4-5 punktów, więc jednak sporo. Zdał w następnej sesji, ale jakby nie patrzeć kilka miesięcy jest w plecy. Nie ma co się wykłócać o punkty, bo to nic nie pomoże. Jeśli chodzi o mnie to zdałem bez problemów, ale trafiłem pytania pod moją branżę, a wiem, że nie zawsze tak jest.(opinie)

Najnowsze wpisy

09.05.2024
Architekt - po co mu uprawnienia budowlane?

Jeśli chcesz zostać architektem, potrzebne będą Ci specjalne uprawnienia budowlane. Uzyskanie tych uprawnień nie jest proste. Kandydat na architekta musi…

07.05.2024
Praktyki budowlane. Wszytko, co musisz o nich wiedzieć

Znaczenie praktyki zawodowej w zdobywaniu uprawnień budowlanych Praktyka zawodowa odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu uprawnień budowlanych dla architektów oraz innych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami