Blog
Wygospodarowanie czasu na naukę
W artykule znajdziesz:
Wygospodarowanie czasu na naukę
Witam, nazywam się Karol i w tym roku zdawałem egzamin na uprawnienia budowlane. Wybrałem specjalność inżynieryjną drogową do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.(program na komputer) Wszystko mam jeszcze na świeżo w pamięci, dlatego postanowiłem się tutaj wypowiedzieć – może komuś przydadzą się moje wypociny 😉 W związku z wybraną specjalnością praktykę miałem przy budowie autostrad i dróg, co wiązało się z bardzo częstymi delegacjami.(program na telefon) Już wybierając specjalność na studiach zdawałem sobie sprawę z tego, że sporo godzin spędzę poza domem i pogodziłem się z tym. Dlatego zawsze zaskakuje mnie, gdy ktoś mający podobną specjalność narzeka, że nie ma czasu dla rodziny, bo wciąż jest w rozjazdach. No sory, trzeba było wybrać projektowanie, to nie byłoby problemu.(promocja 3 w 1) Wiadomo przecież, że robotami budowlanymi nie da się kierować na odległość, a przynajmniej nie zawsze jest to możliwe. Żeby wszystkiego dopilnować trzeba być na miejscu, a że drogi budują w różnych zakątkach kraju, to trzeba jeździć i tyle. Rozpisałem się trochę, ale to dlatego, że wybór specjalności trzeba sobie naprawdę dobrze przemyśleć, żeby potem nie żałować.(program na egzamin ustny) Wrócę może teraz do przygotowań do samego egzaminu, bo to bardzo ważne. Jak wpadniecie na ten sam pomysł, co ja, że będziecie uczyć się sami, to radzę wygospodarować sobie na naukę przynajmniej 2-3 godziny dziennie przez 2-3 miesiące.(segregator)
Wykupiłem sobie licencję
Inaczej po prostu nie ma fizycznej możliwości, żeby opanować cały materiał. Ja do pomocy wykupiłem sobie licencję na program testy uprawnienia budowlane 2018 w promocji 2w1, dzięki czemu mogłem korzystać z aplikacji na kompie i na telefonie. Program znajdziecie na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl. Warto ją poprzeglądać, bo zwiera sporo ważnych informacji związanych z egzaminem i samymi uprawnieniami.(opinie) Nie zapominajcie też o przepisach – trzeba je znać, żeby zdać i tutaj nie ma żadnej dyskusji. Na egzaminie jest test jednokrotnego wyboru – dość trudny, ale część pytań pokrywa się z programem. Na ustnym oprócz wiedzy liczy się pewność siebie – najlepiej odpowiadać 2-3 zdaniami na każde pytanie i nie kręcić wokół tematu, chyba że komisja zada jakieś dodatkowe pytania.
Najnowsze wpisy
Określenie granic działki geodezyjnie to staranny proces identyfikacji oraz zaznaczenia kluczowych punktów granicznych danego terenu. To stanowi istotny element w…
Obiekt małej architektury to niewielki element architektoniczny, który pełni funkcję praktyczną, estetyczną lub symboliczną w przestrzeni publicznej lub prywatnej. Mała…
53 465
98%
32