Blog

01.11.2018

Wymagane do uprawnień

W artykule znajdziesz:

Wymagane do uprawnień


Witam wszystkich, mam na imię Antek. Uprawnienia w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych i kanalizacyjnych do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń zrobiłem w Podlaskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa.(program na komputer) Moim wpisem chciałbym wyrazić swoją wdzięczność osobom, którym chciało się zrobić dział ze wspomnieniami na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl – to naprawdę nieocenione wsparcie w nauce.(program na telefon)

To było idealne miejsce

Doskonale wiem, że znalezienie w sieci wiarygodnych informacji o egzaminie wcale nie jest proste.(promocja 3 w 1) Fakt, gdzieniegdzie można natknąć się na krótkie wypowiedzi, zwykle jedno-, dwuzdaniowe, które niewiele wnoszą. Dopiero na tej stronie dowiedziałem się jak naprawdę wygląda cały egzamin i jak się dobrze do niego przygotować. Zacznę jednak od tego, że po studiach dostałem się do pracy w miejscowej firmie, która zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem instalacji sanitarnych.(program na egzamin ustny)  To było idealne miejsce do zrobienia wymaganych praktyk, bo pracują tu naprawdę świetny fachowcy, w ty również ja 😉 Na swoim stanowisku, zanim zdobyłem uprawnienia, zarabiałem niewiele, a do tego nie mogłem liczyć na awans. Zrobiłem więc tylko to, co wymagane do uprawnień i natychmiast po zdobyciu podpisów pod praktykę, złożyłem dokumenty do postępowania kwalifikacyjnego.(segregator) Miałem wsparcie szefa, który zapewnił mnie, że uprawnienia = awans i podwyżka. Także w sumie nie miałem nic do stracenia, oprócz oczywiście kasy potrzebnej na egzamin i czasu na naukę.

W pakiecie wychodziło najtaniej

No, ale nie ma zysku bez inwestycji, więc cóż było robić. Za radą forumowiczów zakupiłem klucz do programu testy uprawnienia budowlane 2018, od razu do wersji na komputer i na komórkę.(opinie) W pakiecie wychodziło najtaniej, więc dobrałem do kompletu jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Może wrażenia z nauki? Cóż, trzeba siedzieć i pykać testy, bo same się nie zrobią. Fajnie, że są podpowiedzi i tryb pytaj do skutku, który mi się bardzo przydał. Zdać oczywiście zdałem i jak najbardziej mi się to opłaciło. Warto mieć uprawnienia – sam się tym przekonałem.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami