Blog

Rozbierana forma zdjęcie nr 10
01.07.2018

Zapisywanie w dodatkowym zeszycie wykonywane prace

W artykule znajdziesz:

Zapisywanie w dodatkowym zeszycie wykonywane prace

Cześć, chcę Wam podziękować za program testy uprawnienia budowlane 2018 i za dział ze wspomnieniami na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/.(program na komputer) To właśnie dzięki wypowiedziom innych osób, które egzamin na uprawnienia budowlane mają za sobą, dowiedziałam się jak się przygotować i ile czasu poświęcić na naukę. Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń udało mi się zdobyć za pierwszym razem, a egzamin zdawałam w Podkarpackiej Okręgowej Izbie Architektów.(program na telefon)

Dodatkowy zeszyt

Rozbierana forma zdjęcie nr 11Oprócz podziękowań mam kilka rad dla osób, które dopiero będą zdawać. Po pierwsze nie obijajcie się na praktykach – to się zemści w czasie egzaminu ustnego.(promocja 3 w 1) Róbcie ile się da i zawsze pilnujcie się, żeby Wasza praca była zgodna z obowiązującymi przepisami i aktami prawnymi. Najlepiej zapisywać sobie w dodatkowym zeszycie wykonywane prace i związane z nimi przepisy. Można też skserować sobie książkę praktyk, ale ja robiłam dodatkowe notatki, więc i tak musiałam założyć inny zeszyt. Bardzo mi się przydał w czasie przygotowań do części ustnej. (program na egzamin ustny)Do nauki na egzamin ustny wystarczy program – ja uczyłam się tylko z niego, nie robiłam żadnych dodatkowych kursów, bo szkoda mi było kasy. Godzinka, dwie dziennie i więcej naprawdę nie trzeba. Na egzamin pojechałam trochę wcześniej, bo nie lubię się spóźniać.

Solidne przygotowanie

Kilkanaście osób czekało już po salą, ale i tak wpuszczali dopiero o wyznaczonej godzinie. Na sali było sporo miejsca, więc każdy znalazł miejsce dla siebie. (segregator)Spojrzałam na test i szczena mi opadła 😉 Przed oczami miałam takie pytania, jak robiłam w programie! Wystarczyło 20 minut, żebym rozwiązała testy i oddała je komisji. Na niektórych kolokwiach było trudniej! Czekał mnie jeszcze ustny, ale wiedziałam, że jestem solidnie przygotowana – miałam praktyki pod okiem prawdziwych heter 😉 Zastanawiacie się czy warto robić uprawnienia.(opinie) Powiem Wam, że warto, bo teraz zarabiam trzy razy więcej. Powodzenia i pozdrawiam wszystkich, którzy już zdali lub dopiero będą zdawać, Klaudia.

Najnowsze wpisy

15.07.2024
Rozbierana forma zdjęcie nr 12
Specjalność wyburzeniowa - uprawnienia budowlane

Pozwolenie na rozbiórkę jest rodzajem pozwolenia, które daje prawo do wykonywania prac związanych z rozbiórką budynków. W Polsce, aby uzyskać…

15.07.2024
Rozbierana forma zdjęcie nr 13
Konstruktor uprawnienia budowlane

W dziedzinie budownictwa kluczową rolę odgrywa projektant konstrukcji, który odpowiada za projektowanie budynków z uwzględnieniem ich wytrzymałości, stabilności i bezpieczeństwa.…

Rozbierana forma zdjęcie nr 16 Rozbierana forma zdjęcie nr 17 Rozbierana forma zdjęcie nr 18
Rozbierana forma zdjęcie nr 19
Rozbierana forma zdjęcie nr 20 Rozbierana forma zdjęcie nr 21 Rozbierana forma zdjęcie nr 22
Rozbierana forma zdjęcie nr 23

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Rozbierana forma zdjęcie nr 24

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Rozbierana forma zdjęcie nr 25

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami
Rozbierana forma zdjęcie nr 32 Rozbierana forma zdjęcie nr 33 Rozbierana forma zdjęcie nr 34
Rozbierana forma zdjęcie nr 35
Rozbierana forma zdjęcie nr 36 Rozbierana forma zdjęcie nr 37 Rozbierana forma zdjęcie nr 38
Rozbierana forma zdjęcie nr 39

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami
Rozbierana forma zdjęcie nr 40

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym
Rozbierana forma zdjęcie nr 41

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami