Blog

01.07.2018

Zapisywanie w dodatkowym zeszycie wykonywane prace

W artykule znajdziesz:

Zapisywanie w dodatkowym zeszycie wykonywane prace

Cześć, chcę Wam podziękować za program testy uprawnienia budowlane 2018 i za dział ze wspomnieniami na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/.(program na komputer) To właśnie dzięki wypowiedziom innych osób, które egzamin na uprawnienia budowlane mają za sobą, dowiedziałam się jak się przygotować i ile czasu poświęcić na naukę. Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń udało mi się zdobyć za pierwszym razem, a egzamin zdawałam w Podkarpackiej Okręgowej Izbie Architektów.(program na telefon)

Dodatkowy zeszyt

Oprócz podziękowań mam kilka rad dla osób, które dopiero będą zdawać. Po pierwsze nie obijajcie się na praktykach – to się zemści w czasie egzaminu ustnego.(promocja 3 w 1) Róbcie ile się da i zawsze pilnujcie się, żeby Wasza praca była zgodna z obowiązującymi przepisami i aktami prawnymi. Najlepiej zapisywać sobie w dodatkowym zeszycie wykonywane prace i związane z nimi przepisy. Można też skserować sobie książkę praktyk, ale ja robiłam dodatkowe notatki, więc i tak musiałam założyć inny zeszyt. Bardzo mi się przydał w czasie przygotowań do części ustnej. (program na egzamin ustny)Do nauki na egzamin ustny wystarczy program – ja uczyłam się tylko z niego, nie robiłam żadnych dodatkowych kursów, bo szkoda mi było kasy. Godzinka, dwie dziennie i więcej naprawdę nie trzeba. Na egzamin pojechałam trochę wcześniej, bo nie lubię się spóźniać.

Solidne przygotowanie

Kilkanaście osób czekało już po salą, ale i tak wpuszczali dopiero o wyznaczonej godzinie. Na sali było sporo miejsca, więc każdy znalazł miejsce dla siebie. (segregator)Spojrzałam na test i szczena mi opadła 😉 Przed oczami miałam takie pytania, jak robiłam w programie! Wystarczyło 20 minut, żebym rozwiązała testy i oddała je komisji. Na niektórych kolokwiach było trudniej! Czekał mnie jeszcze ustny, ale wiedziałam, że jestem solidnie przygotowana – miałam praktyki pod okiem prawdziwych heter 😉 Zastanawiacie się czy warto robić uprawnienia.(opinie) Powiem Wam, że warto, bo teraz zarabiam trzy razy więcej. Powodzenia i pozdrawiam wszystkich, którzy już zdali lub dopiero będą zdawać, Klaudia.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami