Blog

30.05.2018

Zdobycie tych uprawnień było moim celem już od momentu podjęcia studiów

W artykule znajdziesz:

Zdobycie tych uprawnień było moim celem już od momentu podjęcia studiów


Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa – tutaj zdawałem egzamin na uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej telekomunikacyjnej bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi. Zdobycie tych uprawnień było moim celem już od momentu podjęcia studiów. Wiedziałem, że bez nich nie mam szans na dobrze płatną pracę, więc od razu po zdobyciu dyplomu rozpocząłem niezbędną praktykę.

 

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

 

Praca tak mi się spodobała, że nie wiadomo kiedy z kilku lat zrobiło się kilkanaście i nagle zacząłem myśleć, że właściwie te uprawnienia nie są mi do niczego potrzebne. To tylko kolejny papierek, a i bez niego miałem naprawdę dużo na głowie. I tak żyłbym sobie bez uprawnień na kiepsko płatnym stanowisku, ale przez przypadek dowiedziałem się o świetnej posadzie w największej firmie w okolicy. Spełniałem wszystkie warunki oprócz jednego – nie miałem uprawnień. Uznałem, że to znak i postanowiłem, że w końcu zrealizuję swój cel. Złożyłem dokumenty i szukając w sieci informacji trafiłem na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/. Tam najbardziej zainteresował mnie dział ze wspomnieniami osób, które zdały ten ciężki egzamin. Od nich dowiedziałem się o programie testy uprawnienia budowlane 2018, który pozwala na skuteczną naukę. Kupiłem licencję na program na komputer i na komórkę, a także program egzamin ustny uprawnienia budowlane 2018. Tak wyposażony zacząłem się uczyć na około 2 miesiące przed egzaminem. Szło mi naprawdę szybko i sprawnie, zwłaszcza z trybem „pytaj do skutku”. Bardzo przydały się pomocne grafiki przedstawiające wybrane zagadnienia i możliwość sprawdzenia aktów prawnych. Na pisemnym było sporo ludzi – niektórzy bardzo się stresowali, ja zresztą też. Pytania powtórzyły się w ponad 90%, więc pisemny poszedł mi bardzo dobrze. Ustny był nieco cięższy, bo związany z wykonywaną praktyką. Na szczęście wszystko wcześniej sobie powtórzyłem i jakoś poszło. Wkrótce odbieram uprawnienia, a moja wymarzona praca już na mnie czeka. Bardzo dziękuję za wsparcie i motywację, Michał.

Najnowsze wpisy

29.05.2024
Projektant budowlany

Projektant budowlany to profesjonalista odpowiedzialny za tworzenie planów budowy budynków i obiektów inżynierskich. Jego praca jest istotna w całym procesie…

28.05.2024
Książka obiektu budowlanego

Książka obiektu budowlanego to dokument służący do systematycznego rejestrowania i archiwizowania wszelkich istotnych informacji dotyczących eksploatacji, konserwacji i remontów budynku.…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami