Blog

30.05.2018

Zdobycie uprawnień było krokiem milowym

W artykule znajdziesz:

Zdobycie uprawnień było krokiem milowym

Egzamin na uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej telekomunikacyjnej do projektowania bez ograniczeń zdawałam jesienią 2017 roku.(program na komputer) Zdobycie uprawnień było krokiem milowym w mojej karierze – z miejsca dostałam ponad 1000zł podwyżki i awansowałam na wyższe stanowisko. Nikt mi nie powie, że bez uprawnień można w tej branży wiele osiągnąć. Wcześniej byłam typowym „chłopcem na posyłki”, teraz mam pod sobą ludzi i mogę w końcu wykazać się swoimi umiejętnościami.(program na telefon)

Kupiłam sobie zestaw 3w1

Ale wróćmy do samego egzaminu, bo jeśli kandydat nie będzie odpowiednio przygotowany, to na pewno polegnie.(promocja 3 w 1) Ja poradziłam sobie śpiewająco, a to tylko dlatego, że po złożeniu dokumentów od razu zaczęłam zastanawiać się nad tym, jak najlepiej się przygotować. Materiału do opanowania jest bardzo dużo, dlatego trzeba się uczyć systematycznie i wiedzieć, gdzie znaleźć informacje. Dla mnie dużym ułatwieniem w przygotowaniach było znalezienie strony https://uprawnienia-budowlane.pl/, gdzie można kupić programy do nauki do egzaminu na uprawnienia budowlane.(program na egzamin ustny) Kupiłam sobie zestaw 3w1, zawierający program testy uprawnienia budowlane w wersji stacjonarnej i mobilnej oraz program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane. To był strzał w dziesiątkę! Uczyłam się codziennie zarówno do egzaminów pisemnych, jak i ustnych, bo przerwa pomiędzy tymi dwoma etapami jest krótka i wiedziałam, że później może mi zabraknąć czasu.

Ponad 2500 pytań wraz z perfekcyjnie opracowanymi odpowiedziami

Bardzo dużym ułatwieniem w nauce było to, że program posiada kartę podpowiedzi, w której można sprawdzić jakiego aktu prawnego dotyczy pytanie oraz zobaczyć podpowiedź w formie rysunku.(segregator) W trybie ustnym programu znajdowało się ponad 2500 pytań wraz z perfekcyjnie opracowanymi odpowiedziami – naprawdę trudno znaleźć lepsze rozwiązanie, dzięki któremu można przygotować się zarówno na egzamin pisemny, jak i ustny. Testy zdałam śpiewająco, a odbywający się dwa dni później egzamin ustny też nie sprawił mi żadnych problemów.(opinie)  Ze swojej strony chciałabym serdecznie podziękować za możliwość skorzystania z możliwości, jakie daje program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018.

Najnowsze wpisy

09.05.2024
Architekt - po co mu uprawnienia budowlane?

Jeśli chcesz zostać architektem, potrzebne będą Ci specjalne uprawnienia budowlane. Uzyskanie tych uprawnień nie jest proste. Kandydat na architekta musi…

07.05.2024
Praktyki budowlane. Wszytko, co musisz o nich wiedzieć

Znaczenie praktyki zawodowej w zdobywaniu uprawnień budowlanych Praktyka zawodowa odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu uprawnień budowlanych dla architektów oraz innych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami