Złożenie dokumentów do izby i czekanie na kwalifikację

 

W Wielkopolskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa zdawałem egzamin na uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.

Oferta: Program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018 w wersji na komputer oraz w wersji na telefon. Dodatkowo każda z wersji posiada PROGRAM EGZAMIN USTNY. Wrażenia osób, które już są po egzaminie na uprawnienia budowlane znajdziesz na podstronie Opinie. Zobacz także jakie przygotowaliśmy promocje do zakupu naszych kluczy licencyjnych.

Po skończeniu studiów

Po skończeniu studiów elektrotechnicznych podjąłem pracę w jednej z największych firm w moim mieście, bo wiedziałem, że do uprawnień niezbędna jest praktyka. Musiałem jednocześnie ciągnąc dwa etaty, bo chciałem zdobyć uprawnienia projektowe i wykonawcze. Nie było lekko, nieraz spałem po 3-4 godziny na dobę, ale wiedziałem, że to poświęcenie jest niezbędne. Po skończeniu wymaganych praktyk złożyłem dokumenty do izby i czekałem na kwalifikację. Kolejnym krokiem było poszukiwanie informacji w sieci i w ten właśnie sposób trafiłem na portal https://uprawnienia-budowlane.pl/ z działem ze wspomnieniami z egzaminu. Wszyscy tam uczyli się z programu testy uprawnienia budowlane 2018, więc w promocji 3w1 kupiłem ten program na komórkę i komputer razem jednolitymi aktami prawnymi uprawnienia budowlane 2018. Nauki było sporo, zwłaszcza jeśli chodzi o zarządzenia i akty prawne. Trzeba je dobrze znać, dlatego wydrukowałem wszystko, co dotyczyło mojej specjalności, przeczytałem kilka razy i dopiero później wziąłem się za testy. Nauka z programem jest łatwa, zwłaszcza w trybie „pytaj do skutku”.

Czekał mnie jeszcze ustny

Po dwóch miesiącach uczenia się po godzince dziennie opanowałem cały materiał i bez stresu poszedłem na egzamin. Oczywiście zdałem, ale to nie był koniec, bo czekał mnie jeszcze ustny. Nie jestem najlepszy w wypowiadaniu się, więc ten etap bardzo mnie stresował. Na szczęście miałem do dyspozycji program egzamin ustny i ponad 5 tysięcy pytań z poprzednich lat, więc właściwie nic mnie nie zaskoczyło oprócz jednego – zdało tylko 5 osób z 10. Uznałem się za wyjątkowego szczęściarza, bo komisja naprawdę ostro podeszła do tematu. Uprawnienia otworzyły mi drogę do własnej działalności – teraz mogę się realizować na swoich warunkach. Pozdrawiam i dziękuję za wsparcie, Konrad.

45 565

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

97%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

COVID-19

z uwagi na panującą pandemię każdy kandydat jest zobowiązany do posiadania własnych aktów prawnych ! Sprawdź ofertę w zakładce SEGREGATOR AKTY PRAWNE 2023 - właśnie taki segregator będziesz mógł zabrać ze sobą na swój egzamin !

Powiązane artykuły

Stosowanie ochrony anodowej

Zagadnienie skuteczności ochrony anodowej znacznie się komplikuje, kiedy rozpuszczone wskutek lokalnej korozji aniony (np. chlorków) zmniejszają powierzchnię warstwy pasywującej. Występuje…

Anody aluminiowe

Anody aluminiowe są utleniane przy wytrącaniu trudno rozpuszczalnego w wodzie uwodnionego wodorotlenku glinu Al(OH)3, przy czym oprócz anodowego rozpuszczania aluminium…

Zmineralizowany szlam

W wodach o średniej twardości i wodach twardych przy dużej zawartości soli (tj. o dużej konduktywności) również powstają takie same…

Pełne zabezpieczenie instalacji

Na powierzchni ocynkowanej tworzą się warstwy ochronne (wodorotlenki, tlenki i sole zasadowe o bardzo małej rozpuszczalności w wodzie) zapobiegające w…

45 565

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

97%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

COVID-19

z uwagi na panującą pandemię każdy kandydat jest zobowiązany do posiadania własnych aktów prawnych ! Sprawdź ofertę w zakładce SEGREGATOR AKTY PRAWNE 2023 - właśnie taki segregator będziesz mógł zabrać ze sobą na swój egzamin !