Blog

30.05.2018

Aplikacje do nauki na egzamin ustny

W artykule znajdziesz:

Aplikacje do nauki na egzamin ustny

 

Warmińsko-Mazurska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, specjalność instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń do projektowania i kierowania robotami budowlanymi. Nazwa moich uprawnień jest tak obszerna, jak ilość materiału, który musiałem przyswoić do egzaminu. (program na komputer) Szło mi jak po grudzie, dopóki nie trafiłem w końcu na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl/ i dział ze wspomnieniami osób, które miały już ten egzamin za sobą. Bez nich pewnie bym nie zdał, dlatego dziękuję Państwu za utworzenie tego działu, bo jest naprawdę dużą pomocą dla osób, które przygotowują się do egzaminu.

(program na telefon)

Zacznę jednak od samego początku, bo zrobi się bałagan. Studia na inżynierii środowiska ukończyłem ze świetnym wynikiem i świadomością, że bez uprawnień w moim zawodzie może być problem ze znalezieniem dobrze płatnej pracy. Jeszcze w czasie praktyk zacząłem szukać informacji o egzaminie i tak trafiłem na wspomnianą stronkę. (promocja 3 w 1)

Przebieram w ofertach

Podobnie, jak inne osoby, które uczyły się do egzaminu, wykupiłem licencję na program testy uprawnienia budowlane 2018. (program na egzamin ustny) Korzystałem z programu w wersji mobilnej i stacjonarnej, bo dzięki temu mogłem uczyć się zawsze, gdy znalazłem wolną chwilę. Ucząc się po 2 godziny dziennie już po miesiącu w trybie „egzamin” miałem wynik 100%.(segregator)  Byłem zaskoczony, że nauka z programem jest tak łatwa! Wtedy właśnie dokupiłem jeszcze aplikację do nauki na egzamin ustny, bo chciałem przygotować się jak najlepiej. Dzień egzaminu nadszedł bardzo szybko i tak samo szybko minął. Pisemny zaliczyłem bez problemu, a po dwóch dniach tak samo poszedł mi ustny. (opinie)  Co uprawnienia zmieniły w moim życiu? Przede wszystkim mam otwarte drzwi do najlepszych firm w mojej branży. W tej chwili przebieram w ofertach i negocjuję zarobki, a w międzyczasie robię zlecenia na boku. Uwierzcie mi, uprawnienia to furtka do kariery, więc nie ma sensu zwlekać z ich zdobyciem. Dziękuję twórcom portalu i programu za wsparcie.

Najnowsze wpisy

29.05.2024
Projektant budowlany

Projektant budowlany to profesjonalista odpowiedzialny za tworzenie planów budowy budynków i obiektów inżynierskich. Jego praca jest istotna w całym procesie…

28.05.2024
Książka obiektu budowlanego

Książka obiektu budowlanego to dokument służący do systematycznego rejestrowania i archiwizowania wszelkich istotnych informacji dotyczących eksploatacji, konserwacji i remontów budynku.…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami