Blog

03.11.2018

Braki formalne

W artykule znajdziesz:

Braki formalne


Cześć, nazywam się Marek, mam uprawnienia w specjalności inżynieryjnej kolejowej do kierowania ruchem kolejowym do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. W Zachodniopomorskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa udało mi się zdać za pierwszym podejściem. (program na komputer) Dokumentację na postępowanie kwalifikacyjne złożyłem w lutym, a po 1,5 miesiąca dostałem dopiero decyzję o dopuszczeniu do egzaminu. Zaczynałem już myśleć, że może są jakieś braki formalne, ale najwyraźniej po prostu im się nie spieszyło.(program na telefon)

Testy robiłem w programie

Dobrze, że od razu zacząłem się uczyć, bo w takim tempie to zabrakłoby mi czasu.(promocja 3 w 1) Testy robiłem w programie testy uprawnienia budowlane 2018 – dowiedziałem się o nim na jakimś forum, z którego skierowano mnie na stronę https://uprawnienia-budowlane.pl. Można tam kupić ten program w promocji 3w1, więc warto zajrzeć, bo wychodzi sporo taniej. Za 249zł jest dostęp do wersji mobilnej i stacjonarnej testów.(program na egzamin ustny)  Dodatkowo w tej cenie jest też program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. Uwierzcie mi, wszystko to bardzo się przydaje w przygotowaniach. Jeśli o mnie chodzi, to pisemny zdałem łatwo, szybko i przyjemnie, bo dużo pytań zgadzało się z programem.(segregator)  Na ustnym miałem pytanie o tor bezstykowy, jak podłącze się uszynienia indywidualne sygnalizatora w wymienionych sytuacjach i jakie warunki trzeba spełniać, aby przejazd miał kategorię F. Było też pytanie o to, jakie warunki muszą być spełnione przez sieci, oświetlenia i sygnalizatory, żeby lin mogły poruszać się pociągi o prędkości sięgające 200 km/h w strefie skrajnie zabudowanej.

Czasem właśnie ten jeden przeważy

Dla mnie nie były trudne, bo związane z moją praktyką. Poza tym wiedziałem gdzie czego szukać, więc poszło szybko. Co mogę poradzić? Jak jakieś pytanie nie do końca wam leży, to chociaż poróbcie rysunki, bo zawsze to jakiś punkt można zarobić, a czasem właśnie ten jeden przeważy czy się zda czy obleje.(opinie)  Dowiedzcie się, czy można mieć swoje akty prawne – nie w każdej izbie pozwalają, a to duża pomoc, bo można sobie pozaznaczać co ważniejsze kwestie i potem szybciej idzie szukanie.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami