Blog

10.10.2018

Godzina na powtórki testów na egzamin

W artykule znajdziesz:

Godzina na powtórki testów na egzamin


Cześć, mam uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Aż do dnia egzaminu uczyłem się po kilka godzin dziennie, zwykle wieczorami przed snem. (program na komputer)  Korzystałem z programu testy uprawnienia budowlane 2018 na telefon i na komputer za 249zł w promocji z programem jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018.

To rozwiązanie się sprawdziło

Licencję na wszystko można kupić na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl. Odpowiadało mi zwłaszcza to, że program ma pełną funkcjonalność na systemie iOS, bo większość dostępnych na rynku aplikacji działa tylko w androidzie.(program na telefon) Bardzo przydatny rozwiązanie jest, moim zdaniem, dymek aktualizacyjny, z którego można dowiedzieć się, jaki jest stan prawny pytań i czy konieczna jest aktualizacja.(promocja 3 w 1)  Oczywiście wszystkie aktualizacje są darmowe w ramach licencji, więc nawet jak zmienią się przepisy przed samym egzaminem to od razu można się o tym dowiedzieć. Szczerze, to trochę się bałem, czy sam program wystarczy, żeby się przygotować, bo większość moich znajomych zdecydowała się na kurs przygotowujący w izbie. Ja nie miałem tyle kasy ani nikogo, kto mógłby mi to zasponsorować, dlatego pozostało mi tylko liczyć na siebie. To rozwiązanie się sprawdziło, bo na mojej specjalności niemal 90% pytań było takich jak w programie, więc poszło szybko.

Oczywiście liczą się też praktyki

Uczyłem się bite 3 miesiące, przez 2 godziny dziennie.(program na egzamin ustny)  Do tego dochodziła godzina na powtórki i przynajmniej pół godziny dziennie na czytanie aktów prawnych. Także pracy jest sporo, ale warto się przyłożyć, bo dzięki temu zdacie tak samo jak ja. Oczywiście liczą się też praktyki, zwłaszcza na ustnym, bo komisja wie gdzie i jak przycisnąć, żeby sprawdzić, czy ktoś faktycznie na praktykach ciężko pracował, czy może się ślizgał.(segregator) Wszelkie zaniedbania czy lenistwo wyjdzie na egzaminie – tego po prostu nie da się ukryć. Uprawnienia dały mi szansę na awans i podwyżkę w firmie, w której do tej pory pracowałem, ale atmosfera bywa ciężka, więc rozglądam się za czymś innym.(opinie)  Pozdrawiam, Seba.

Najnowsze wpisy

09.05.2024
Architekt - po co mu uprawnienia budowlane?

Jeśli chcesz zostać architektem, potrzebne będą Ci specjalne uprawnienia budowlane. Uzyskanie tych uprawnień nie jest proste. Kandydat na architekta musi…

07.05.2024
Praktyki budowlane. Wszytko, co musisz o nich wiedzieć

Znaczenie praktyki zawodowej w zdobywaniu uprawnień budowlanych Praktyka zawodowa odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu uprawnień budowlanych dla architektów oraz innych…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami