Jak w praktyce wygląda egzamin ustny na uprawnienia budowlane?


Egzamin ustny na uprawnienia budowlane bez ograniczeń, łącznie

Jak w praktyce wygląda egzamin ustny na uprawnienia budowlane w specjalności projektowanie i kierowanie robotami budowlanymi bez ograniczeń, zdobywanymi łącznie? Na osobę przystępującą do takiego egzaminu, będzie czekało łącznie 10 pytań. Na każde pytanie można zdobyć maksymalnie 5 punktów, co daje w sumie max 50 punktów na cały egzamin. Aby zaliczyć go pozytywnie, należy zdobyć od 34 do 50 punktów. Jakie pytania będą czekały na kandydata? W 10 pytaniach znajdzie się 1 dotyczące praktycznego posługiwania się przepisami prawa. Aż 4 pytania będą dotyczyć praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy technicznej, którą kandydat nabył w trakcie swoich praktyk zawodowych. Kolejne 4 pytania będą ściśle dotyczyły specjalności, w której kandydat pragnie zdobyć uprawnienia budowlane. Ostatnie pytanie, 10, będzie miało charakter praktyczny. Kandydat będzie musiał odpowiedzieć na pytanie dotyczące zagadnień związanych z prowadzeniem budowy lub pracami projektowymi, a także wskazać rozwiązanie problemu, które może w takim pytaniu zostać mu przedstawione.

Oprócz usług detektywistycznych świadczyny także pomoc w zakresie ochrony mienia prywatnego, firmowego oraz ochrony dużych imprez. Nasza agencja współpracowała z najlepszymi firmami w całej Polsce. Zyskaliśmy sobie wiernych klientów także wśród polityków i ludzi show businessu.

 

Aby cały czas utrzymywać najwyższe standardy naszych usług, nasi pracownicy, oprócz zdobywania praktycznego doświadczenia w trakcie wykonywania obowiązków, podnoszą swoje kwalifikacje poprzez częste szkolenia branżowe. Rocznie wykonujemy ponad 1000 zleceń, co w połączeniu ze świetnie wyszkoloną kadrą stawia nas w czołówce europejskich agencji detektywistyczno - ochroniarskich.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy z naszych pracowników był dokładnie sprawdzoną i kompetentną osobą, cieszącą się nieposzlakowaną opinią, ponieważ od samego początku naszej działalności chcemy być dla Państwa godnym zaufania partnerem.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

45 565

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

97%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

COVID-19

z uwagi na panującą pandemię każdy kandydat jest zobowiązany do posiadania własnych aktów prawnych ! Sprawdź ofertę w zakładce SEGREGATOR AKTY PRAWNE 2023 - właśnie taki segregator będziesz mógł zabrać ze sobą na swój egzamin !

Powiązane artykuły

Układ włókien drewna

Większość stwierdzonych szkód parkietów wynikała ze szkodliwego oddziaływania podłoża. Można tu wymienić zabarwienia, paczenie lub pęknięcia w miejscach narażonych na…

Odklejanie się płytek

Klej należy mocno naciągnąć na podłoże i rozprowadzić szpachlą grzebieniową aż do wytworzenia równomiernej warstwy o grubości co najmniej 3…

Przyczepność płytek

Przyczepność płytek i ich przyleganie do podłoża całą powierzchnią musi zapewnić warstwa zaprawy lub kleju. Osiągnięcie tego zależy od jakości…

Płytki z ceramiki szlachetnej

Niebezpieczeństwo odłamywania się krawędzi płytek jest niewielkie, gdy spoiny są wypełnione zaprawą o dużej wytrzymałości i dobrze zagęszczoną, związaną z…

45 565

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

97%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

COVID-19

z uwagi na panującą pandemię każdy kandydat jest zobowiązany do posiadania własnych aktów prawnych ! Sprawdź ofertę w zakładce SEGREGATOR AKTY PRAWNE 2023 - właśnie taki segregator będziesz mógł zabrać ze sobą na swój egzamin !