Data publikacji: 30.05.2018
Jak w praktyce wygląda egzamin ustny na uprawnienia budowlane?
Egzamin ustny na uprawnienia budowlane bez ograniczeń, łącznie
Jak w praktyce wygląda egzamin ustny na uprawnienia budowlane w specjalności projektowanie i kierowanie robotami budowlanymi bez ograniczeń, zdobywanymi łącznie? Na osobę przystępującą do takiego egzaminu, będzie czekało łącznie 10 pytań. Na każde pytanie można zdobyć maksymalnie 5 punktów, co daje w sumie max 50 punktów na cały egzamin. Aby zaliczyć go pozytywnie, należy zdobyć od 34 do 50 punktów. Jakie pytania będą czekały na kandydata? W 10 pytaniach znajdzie się 1 dotyczące praktycznego posługiwania się przepisami prawa. Aż 4 pytania będą dotyczyć praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy technicznej, którą kandydat nabył w trakcie swoich praktyk zawodowych. Kolejne 4 pytania będą ściśle dotyczyły specjalności, w której kandydat pragnie zdobyć uprawnienia budowlane. Ostatnie pytanie, 10, będzie miało charakter praktyczny. Kandydat będzie musiał odpowiedzieć na pytanie dotyczące zagadnień związanych z prowadzeniem budowy lub pracami projektowymi, a także wskazać rozwiązanie problemu, które może w takim pytaniu zostać mu przedstawione.
Oprócz usług detektywistycznych świadczyny także pomoc w zakresie ochrony mienia prywatnego, firmowego oraz ochrony dużych imprez. Nasza agencja współpracowała z najlepszymi firmami w całej Polsce. Zyskaliśmy sobie wiernych klientów także wśród polityków i ludzi show businessu.
Aby cały czas utrzymywać najwyższe standardy naszych usług, nasi pracownicy, oprócz zdobywania praktycznego doświadczenia w trakcie wykonywania obowiązków, podnoszą swoje kwalifikacje poprzez częste szkolenia branżowe. Rocznie wykonujemy ponad 1000 zleceń, co w połączeniu ze świetnie wyszkoloną kadrą stawia nas w czołówce europejskich agencji detektywistyczno - ochroniarskich.







45 565

97%

COVID-19
Powiązane artykuły

Większość stwierdzonych szkód parkietów wynikała ze szkodliwego oddziaływania podłoża. Można tu wymienić zabarwienia, paczenie lub pęknięcia w miejscach narażonych na…

Klej należy mocno naciągnąć na podłoże i rozprowadzić szpachlą grzebieniową aż do wytworzenia równomiernej warstwy o grubości co najmniej 3…

Przyczepność płytek i ich przyleganie do podłoża całą powierzchnią musi zapewnić warstwa zaprawy lub kleju. Osiągnięcie tego zależy od jakości…

Niebezpieczeństwo odłamywania się krawędzi płytek jest niewielkie, gdy spoiny są wypełnione zaprawą o dużej wytrzymałości i dobrze zagęszczoną, związaną z…