Blog

03.11.2018

Jestem obecnie kierownikiem budowy

W artykule znajdziesz:

Jestem obecnie kierownikiem budowy


Dzień dobry, Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, egzamin na uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w maju 2018 roku. Jestem obecnie kierownikiem budowy na dużym obiekcie handlowo-usługowym. (program na komputer)Często pracuję w delegacjach, dlatego mam okazję sporo podróżować i poznawać nowych ludzi. Praca jest ciekawa i satysfakcjonująca – to świetne uczucie, gdy z ziemi „wyrasta” efektowny budynek, dokładnie taki, jak w projekcie.(program na telefon)

Uwielbiam swoją pracę

Pewnie się już domyśliliście, że uwielbiam swoją pracę, dlatego też mam nadzieję, że będę ją wykonywać do samej emerytury. (promocja 3 w 1)No, ale do tego to jeszcze daleko, bo w sumie to jestem dopiero 5 lat po studiach, a uprawnienia mam od 2 miesięcy. (program na egzamin ustny) Czemu tak późno zrobiłem uprawnienia? To dość długa historia – powiem tylko, że od momentu ukończenia studiów do zrobienia uprawnień „dorobiłem się” bliźniaków, więc możecie się domyślić jaka to rewolucja w domu 😉 Oczywiście najgorzej ma moja żona, ale w miarę możliwości dzielimy się obowiązkami. (segregator) Raz maluchy były już nawet ze mną w delegacji, ale wtedy akurat byliśmy w okolicy, gdzie mieszkają dziadkowie, więc miał się kto nimi zająć. Także, jak już młode poszły do przedszkola, mogłem poświęcić trochę więcej czasu na pracę i naukę. Do egzaminów trzeba się dobrze przygotować, a w moim przypadku najlepiej sprawdził się program testy uprawnienia budowlane 2018.

Testy na telefonie

Program kupiłem w sumie z polecenia szefa, który wiedział, że ma największą powtarzalność pytań. No i nie zawiodłem się, a do tego na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl mogłem poczytać wspomnienia tych, którzy wcześniej niż ja podchodzili do egzaminu.(opinie) Teraz już też mogę ten program polecić, bo zdałem dzięki niemu z naprawdę niezłym wynikiem. Najczęściej robiłem testy na telefonie, bo wiadomo jak to jest – więcej w delegacji niż w domu. Egzamin był dla mnie dość prosty, bo prawie 90% robiłem wcześniej w programie. Na ustnym zrobiłem dobre wrażenie, bo nawet dużo nie pytali, tylko tyle o ile, jak trochę zbaczałem z tematu.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami