Blog

27.06.2018

Mam za sobą ten trudny test

W artykule znajdziesz:

Mam za sobą ten trudny test

Cześć, witam wszystkich, którzy są po lub przed egzaminem na uprawnienia budowlane. Mam za sobą ten trudny test, dlatego chętnie podzielę się swoim doświadczeniem.(program na komputer) Zacznę może od tego, że studia na kierunku budowlanymi ukończyłam w Koszalinie, dlatego egzamin zdawałam w Zachodniopomorskiej Okręgowej Izbie Inżynierów Budownictwa, chociaż pochodzę z południa. Zdobyłam uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej do projektowania bez ograniczeń.(program na telefon)

Szukajcie więc miejsca

Tą specjalność wybrałam ze względu na zapotrzebowanie w miejscu, w którym aktualnie mieszkam. (promocja 3 w 1)Praktykę robiłam w biurze projektowym, pod okiem doświadczonego projektanta z odpowiednimi uprawnieniami. I w tym miejscu chciałabym zaznaczyć, że nie warto iść na praktykę byle gdzie, bo to strata czasu. Sama przez pół roku byłam w innym biurze, ale jedyne co tam robiłam to parzenie kawy i robienie ksero, a przecież nie o to chodzi. Szukajcie więc miejsca, w którym będziecie robić to, co pozwoli przygotować się do egzaminu. (program na egzamin ustny) Warto popytać znajomych, przejść się do kilku biur i porozmawiać z projektantami. Moje praktyki dały mi naprawdę dużo i wiedziałam, że właśnie w tym miejscu chcę później pracować. Teraz napiszę co nieco o tym, jak uczyłam się do egzaminu, bo to też jest ważne. Skorzystałam z doświadczeń moich znajomych i na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/ zamówiłam program testy uprawnienia budowlane 2018.

Stres ze mnie opadł

Radzę wybrać promocję 3w1, bo wtedy macie od razu program na komputer i na komórkę, a do tego program jednolite akty prawne uprawnienia budowlane 2018. (segregator)Taki zestaw świetnie się w moim przypadku sprawdził. Egzamin pisemny był trudny, ale w końcu niczego innego się nie spodziewałam. Dużym ułatwieniem było dla mnie to, że bardzo dużo pytań było identycznych jak w programie, z którego się uczyłam. Chociaż początkowo trzęsły mi się ręce i nic nie mogłam zaznaczyć, to po przeczytaniu kilku pytań cały stres ze mnie opadł i zaznaczałam właściwe odpowiedzi jak w transie. Ustny też nie był taki zły i koniec końców mam już swoje uprawnienia. (opinie)Także nie zrażajcie się, szukajcie dobrej praktyki i uczcie się z programem, a będzie dobrze.

Najnowsze wpisy

25.03.2024
Egzaminy dla osób ukaranych

Osoby ukarane z tytułu odpowiedzialności zawodowej zgodnie z artykułem 96 Ustawy Prawo Budowlane, które zostały zobowiązane do ponownego zdania egzaminu,…

22.03.2024
Wniosek o ponowny egzamin na uprawnienia budowlane

Wniosek o ponowne wyznaczenie terminu egzaminu na uprawnienia budowlane należy złożyć w przypadkach, kiedy nie możesz uczestniczyć w wyznaczonym terminie…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami