Blog

30.05.2018

Przeszukiwanie sieci w poszukiwaniu informacji

W artykule znajdziesz:

Przeszukiwanie sieci w poszukiwaniu informacji

 

Warmińsko-Mazurska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa – to właśnie tutaj zdawałem egzamin na uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń.(program na komputer) Wszyscy ostrzegali mnie, że to naprawdę ciężki egzamin, a zdawalność jest niska, dlatego przez wiele lat po studiach w ogóle nie myślałem o tym, żeby narażać się na taki stres. Miałem nieźle płatną pracę, rodzinę na utrzymaniu i dom w budowie, więc szkoda mi było czasu na naukę. Jednak z czasem zaczęło mi przeszkadzać to, że każdą decyzję muszę konsultować z kierownikiem budowy i od lat tkwię na stanowisku podrzędnego majstra.(program na telefon) Miałem o wiele większe ambicje, dlatego w końcu podjąłem decyzję i złożyłem papiery wymagane do egzaminu.

Różne tryby nauki

Zacząłem też przeszukiwać sieć w poszukiwaniu informacji o przebiegu egzaminu i tak trafiłem na forum ze wspomnieniami na stronie https://uprawnienia-budowlane.pl/. Przeczytanie o tym, jak inni radzili sobie z tym ciężkim egzaminem, trochę podniosło mnie na duchu. To właśnie tu polecono mi program TESTY UPRAWNIENIA BUDOWLANE 2018.(promocja 3 w 1) Kupiłem opcję mobilną i stacjonarną razem z aktami prawnymi i wersją przygotowującą do egzaminu ustnego. Nauka z programem jest niezwykle łatwa, ponieważ do każdego pytania przygotowano graficzne podpowiedzi, a jednym kliknięciem można sprawdzić akty prawne, które związane są z danym zagadnieniem. Do wyboru są różne tryby nauki, przy czym w moim wypadku najlepiej sprawdził się tryb „pytaj do skutku”. Już po dwóch miesiącach nauki, na którą przeznaczałem średnio 1,5 godziny dziennie, miałem w „trybie egzamin” 100% poprawnych odpowiedzi. (program na egzamin ustny) Wiedziałem, że jestem dobrze przygotowany do egzaminu, więc na część ustną poszedłem bez większego stresu.

Co tu dużo mówić

Co tu dużo mówić – powtórzyło się 95% pytań, więc naprawdę nie miałem problemu z wyborem prawidłowych odpowiedzi. Obawiałem się trochę części ustnej, ale poszedł mi równie dobrze.(segregator)  Jednak wszystkim osobom, które mają przed sobą ten egzamin, radzę przypomnieć sobie wszystkie prace wykonywane podczas praktyk i ich zgodność z przepisami. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam twórców, Marcin.(opinie)

Najnowsze wpisy

29.05.2024
Projektant budowlany

Projektant budowlany to profesjonalista odpowiedzialny za tworzenie planów budowy budynków i obiektów inżynierskich. Jego praca jest istotna w całym procesie…

28.05.2024
Książka obiektu budowlanego

Książka obiektu budowlanego to dokument służący do systematycznego rejestrowania i archiwizowania wszelkich istotnych informacji dotyczących eksploatacji, konserwacji i remontów budynku.…

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami

53 465

użytkowników zdobyło uprawnienia budowlane z nami

98%

powtarzalności bazy pytań na egzaminie pisemnym i ustnym

32

sesje egzaminacyjne doświadczeń i nauki razem z nami